قیمت درب اتوماتیک شیشه ای


تاریخ امروز :

خرید درب های شیشه ای اتوماتیک یکی از کار های نسبتا دشوار به حساب می آید. قیمت درب شیشه ای برقی اتومات متفاوت است که این درب های اتوماتیک انواع مختلف و متعددی دارند. در نتیجه در هنگام خرید باید به ویژگی های آن ها و موارد استفاده از درب ها دقت شود. درب های شیشه ای اتوماتیک یکی از کاربردی ترین درب ها به حساب می آیند. که در ابعاد و مدل های مختلف طراحی و تولید شده اند. در اینجا قصد داریم به معرفی انواع درب های شیشه ای اتوماتیک بپردازیم و همچنین ویژگی های آن ها، نکته های مهم در هنگام خرید این نوع درب ها و ..... را بیان کرده ایم.


درب شیشه ای اتوماتیک

درب های شیشه ای اتوماتیک چه نوع درب هایی می باشند ؟

اولین موضوعی که در این مقاله به آن پرداخته ایم، معرفی درب های شیشه ای اتوماتیک می باشد. این نوع درب ها یکی از درب های کاربردی می باشند که بدون نیاز به اپراتور و یا نیروی انسانی باز و یا بسته می شوند. به عبارت دیگر این نوع درب ها ساختار منحصر به فردی دارند که سنسور های چشمی به باز شدن و یا بسته شدن این نوع درب های شیشه ای به صورت اتوماتیک کمک می کنند. این نوع درب های از پنل های شیشه ای تشکیل شده اند. توجه کنید که تعداد پنل های موجود در این نوع درب ها به نوع درب، اندازه آن ها و .... بستگی دارد. در برخی از درب های شیشه ای اتوماتیک از 4 پنل شیشه ای و در برخی دیگر از 6 پنل شیشه ای و ..... استفاده شده است. از درب های شیشه ای اتوماتیک می توان به عنوان درب های ورودی و یا خروجی در فروشگاه ها، مغازه ها و ..... استفاده کرد.


خرید درب شیشه برقی

در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک باید چه المان هایی را مد نظر قرار داد ؟

یکی از سوال هایی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را درگیر کند. این است که در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک باید به چه نکته هایی توجه کنیم. در پاسخ به این سوال باید گفت در هنگام خرید به کیفیت درب ها، موارد استفاده از درب، محل نصب آن ها، میزان رفت و آمد افراد، محل خرید درب و ..... توجه کنید. به عبارت دیگر :

  1. فضا و یا مساحت محل مورد نظر : یکی از نکته ها و یا المان های مهم در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک، متراژ و مساحت فضا می باشد. در حقیقت درب های شیشه ای اتوماتیک را باید بر اساس فضا و محل مورد نظر انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر فضا و یا متراژ محل مورد نظر کوچک است بهتر است به سراغ درب های شیشه ای اتوماتیک کشویی بروید. اما اگر فضای زیادی دارید می توان سراغ درب های اتوماتیک کرو، شیشه ای لولایی اتوماتیک و .... بروید.
  2. میزان رفت و آمد و تردد : یکی دیگر از نکته هایی که در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک باید به آن توجه شود، میان تردد و رفت و آمد می باشد. درب های شیشه ای اتوماتیک به طور کلی در دو نوع فریم دار و فریم لس طراحی و تولید شده اند. اگر محل مورد نظر پر رفت و آمد و یا پر تردد است بهتر است به سراغ درب های شیشه ای بروید که دارای فریم می باشند. درب های شیشه ای فریم لس، درب های بسیار حساسی هستند.

  3. نصب درب شیشه اتومات
  4. کیفیت درب های شیشه ای : کیفیت درب های شیشه ای اتوماتیک، یکی دیگر از المان های بسیار مهم در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک به حساب می آید. در حقیقت اگر قصد خرید درب های شیشه ای اتوماتیک را دارید به سراغ درب های با کیفیت بروید که علاوه بر عملکرد بی نظیر، امنیت را برای افراد ایجاد کنند. ناگفته نماند که عوامل مختلفی در قیمت نهایی درب های شیشه ای تاثیر گذار می باشد که می توان به کیفیت متریال های به کار رفته در آن ها، نوع شیشه ها، کیفیت سنسور های چشمی و ...... اشاره کرد.
  5. قیمت درب های شیشه ای : یکی دیگر از المان های بسیار مهم در هنگام خرید درب های شیشه ای اتوماتیک، قیمت درب ها می باشد. توجه کنید که همیشه بالا بودن قیمت درب ها دلیل بر کیفیت بالای درب ها نخواهد بود. درب های اتوماتیک شیشه ای باید قیمت مناسبی داشته باشند. مرکز معتبری در سطح کشور راه‌اندازی شده است که به فروش درب های شیشه ای با کیفیت با قیمت بسیار مناسب پرداخته است.

شیشه اتومات فروشگاه

آشنایی با برخی از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک :

قبل از خرید درب های شیشه ای اتوماتیک باید با انواع آن ها آشنا باشید. همان طور که می‌دانید درب های مختلف و متنوعی تحت عنوان درب های شیشه ای اتوماتیک طراحی و تولید شده اند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک می توان به درب های شیشه ای لولایی اتوماتیک، درب های شیشه ای کشویی اتوماتیک، درب های شیشه ای اتوماتیک کرو، درب های شیشه ای گردان اتوماتیک و ..... اشاره کرد. در ادامه به معرفی هر کدام از این درب ها پرداخته ایم.

  1. درب شیشه ای کشویی اتوماتیک : یکی از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک که توانسته رضایت همگان را جلب کند و مورد استقبال اکثر افراد قرار گرفته است، درب های شیشه ای کشویی اتوماتیک می باشد. این نوع درب ها به گونه ای طراحی شده اند که به صورت اتوماتیک توسط سنسور های چشمی باز و یا بسته می شوند. با باز شدن این نوع درب ها، پنل های شیشه ای موجود در ساختار آن ها به طرفین حرکت می کنند و راه را برای ورود و یا خروج باز می کنند. با بسته شدن این نوع درب ها، پنل های شیشه ای موجود در آن به جای اولیه خود روی محور مورد نظر باز می گردند.
  1. درب های شیشه ای لولایی اتوماتیک : نمونه دیگری از درب های شیشه ای اتوماتیک وجود دارند که از ن ها تحت عنوان درب های لولایی اتوماتیک یاد می شود. این نوع درب های شیشه ای نیز از پنل های شیشه ای تشکیل شده اند که باز و بسته شدن آن ها توسط لولا های منحصر به فرد صورت می گیرد. در حقیقت محور حرکت این نوع درب ها به صورت ایکس می باشد. توجه کنید که درب های شیشه ای لولایی در دو نوع اتوماتیک و معمولی تولید شده اند که با نصب دستگاه مورد نیاز می توان به راحتی درب های لولایی معمولی را به اتوماتیک تبدیل کرد. لازم به ذکر می باشد که این نوع درب ها را می توان به گونه ای تنظیم کرد که یکی از آن ها هنگام ورود باز شود و دیگری تنها هنگام خروج باز شود.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک
  1. درب های شیشه ای تلسکوپی و نیمه تلسکوپی : یکی دیگر از درب های شیشه ای اتوماتیک که توانسته رضایت اکثر افراد را جلب کند، درب های شیشه ای تلسکوپی و نیمه تلسکوپی می باشد. این نوع درب های شیشه ای از پنل های شیشه ای مختلف تشکیل شده اند که پنل های متحرک روی پنل های ثابت، سوار می شوند و به راحتی پنل های شیشه ای متحرک هنگام ورود و یا خروج افراد باز و یا بسته می شوند. این نوع درب ها در دو نوع 6 لت و 3 لت طراحی و تولید شده اند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. درب های شیشه ای 3 لت شامل دو پنل شیشه ای می باشند که روی پنل شیشه ای ثابت سوار شده اند. پنل های متحرک موجود در این نوع درب هنگام ورود و یا خروج تنها به یک طرف حرکت می کنند.

اما درب هایی شیشه ای تلسکوپی 6 لت شامل 4 پنل شیشه ای متحرک هستند. که روی دو پنل شیشه ای ثابت قرار گرفته اند.


درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی

یکی دیگر درب هایی که قبل از خرید درب های شیشه ای اتوماتیک باید شناخت :

  1. درب های شیشه ای اتوماتیک کرو : نمونه دیگری از درب های شیشه ای اتوماتیک وجود دارند که به درب های اتوماتیک کرو معروف می باشند. این نوع درب ها شبیه به درب های اتوماتیک کشویی می باشند با این تفاوت که محور باز و بسته شدن درب ها منحنی است. در حقیقت پنل های شیشه ای تعبیه شده در ساختار این نوع درب ها، منحنی بوده و روی محور منحنی حرکت می کنند. عملکرد این نوع درب ها با درب های کشویی اتوماتیک یکسان می باشد.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای کرج

خرید درب های شیشه ای اتوماتیک با کیفیت و مزیت های آن ها :

اگر قصد خرید درب شیشه ای اتوماتیک و یا درب شیشه برقی اتوماتیک خودکار ورودی مغازه فروشگاه و .... را دارید بهتر است به سراغ درب های اتوماتیک شیشه ای فریم دار بروید. زیرا درب های شیشه ای بدون فریم و یا فریم لس حساس بوده و ممکن است مشکلات متعددی را برای افراد ایجاد کنند. سرعت باز و بسته شدن درب ها اهمیت زیادی دارد. بهترین قیمت استفاده از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک را از دیجی صنعت بخواهید که شیشه اتومات مزیت های زیادی دارد که می توان به کاهش اتلاف انرژی، راحتی کار، زیبایی محیط، افزایش امنیت و ایمنی و ...... اشاره کرد. برای خرید درب های اتوماتیک شیشه ای درجه یک با نازل ترین قیمت می توانید از مرکز دیجی صنعت کمک بگیرید.


درب اتوماتیک شیشه ای چشمی

پروفیل درب اتوماتیک شیشه ای قاب طلایی

شیشه اتومات فروشگاه مغازه

درب شیشه ای خودکار بازشو برقی

درب شیشه ای اتوماتیک گرد
درب شیشه ای اتوماتیک دیجی صنعت
💎 نوع درب شیشه ای اتوماتیک بهترین محصولات درب اتوماتیک موجود است
💲 قیمت درب شیشه ای اتوماتیک نازل ترین قیمت بازار
⏳ زمان نصب درب شیشه ای اتوماتیک بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان و انجام سفارش در کمترین زمانخدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378