قیمت حفاظ شاخ گوزنی


تاریخ امروز :

حفاظ شاخ گوزنی، از جمله حفاظ‌های مناسب برای نصب بر روی دیوار حیاط، منازل ویلایی، محوطه‌ها، پارکینگ‌ها، گاراژ، مجتمع‌های صنعتی، کارگاه‌ها و باغات است. تقریباً تمامی خانه‌های مسکونی، ویلا‌ها و ساختمان‌های دارای حیاط و محوطه، باید دارای نوعی حفاظ مناسب برای دیوار باشند. دیوار جزء لاینفک ویلا‌ها، حیاط‌ها، خانه‌های روستایی و مجموعه‌های ویلایی است.

یک دیوار بدون حفاظ، عاملی برای تشدید سرقت و دزدی از ساختمان‌های مسکونی و اداری محسوب می‌شود؛ به عبارت دیگر، دیواری که حفاظ مناسب نداشته باشد، به سارقان، خرابکاران و افراد غیرمجاز برای ورود به ساختمان، چراغ سبز نشان می‌دهد. به خصوص اگر ساختمان یا ویلا در باغشهر‌ها، حاشیه شهرها، شهرک‌های اقماری یا مناطق ناامن واقع شده باشد. از جمله حفاظ‌های مناسب برای نصب روی دیوار می‌توان به حفاظ شاخ گوزنی اشاره کرد.


حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

اگر عکس حفاظ شاخ گوزنی را دیده باشید، به شباهت آن با شاخ گوزن پی می‌برید. به دلیل همین شباهت است که این حفاظ در بین عموم به حفاظ شاخ گوزنی مشهور شده است. در این نوع حفاظ، میلگرد‌های نوک تیز و محکم از پایین به بالا، به صورت تصاعدی، به اطراف گسترده می‌شود. لذا تراکم شاخه‌ها، از پایین به صورت یک ستون، شاخه اصلی و شاخه‌های فرعی نوک تیز است. ساختار کلی حفاظ، مانند شاخه‌های یک گوزن بزرگ‌سال است که نوک تیز آن‌ها به صورت مورب به اطراف و بالا کشیده می‌شود.

به طور کلی، حفاظ شاخ گوزنی از اتصال تعدادی میلگرد یا پروفیل آهنی برش خورده و مورب و با نوک تیز به یکدیگر و در نهایت به سازه اصلی ایجاد می‌شود. این میلگرد‌ها در اندازه‌های استاندارد و دقیق برش داده می‌شوند و با استفاده از جوش co2 به میلگرد بزرگ‌تر (شاسی) که ساختار اصلی حفاظ را تشکیل می‌دهد متصل می‌شوند. بعد از رنگ‌آمیزی با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک، آماده نصب می‌شوند. شاخه‌ها‌ی گسترده این حفاظ، مانعی محکم برای عبور انسان و حیوانات بزرگ ایجاد می‌کند. حفاظ شاخ گوزنی امنیت بالایی برای محیط ساختمان و منزل مسکونی یا ویلای تأمین می‌کند و به ویژه در مناطق حاشیه شهری، خانه‌های واقع در باغات و جنگل‌ها، باغشهر‌ها و ویلا‌ها، از جمله حفاظ‌های پرطرفدار محسوب می‌شود. 


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

نکات مهم در خرید و انتخاب انواع شاخ گوزنی

قبل از هر چیز، باید افراد اطلاعات آگاهی‌ها و اطلاعات خود را درباره نوع حفاظ شاخ گوزنی مناسب افزایش دهند. با جستجو در اینترنت و مشاهده تصاویر و ویدئوها و مطالعه مطالب متنوع، اطلاعات مفیدی درباره این نوع حفاظ‌ها، مزایا، معایب و کاربردهای آن بدست می‌آید. حفاظ شاخ گوزنی، علی‌رغم مزایایی که در تأمین امنیت ساختمان دارد، اما برای هر بخشی از ساختمان مناسب نیست. به طور مثال، این نوع حفاظ‌ها به هیچ وجه برای بالکن‌ها، تراس‌ها و پنجره‌ها کارایی ندارند. همچنین این نوع حفاظ مناسب دیوارهای کوتاه نیست؛ زیرا سارقین با استفاده از تجهیزاتی خاص می‌توانند از آن عبور کنند. مگر اینکه حفاظی با ارتفاع مناسب برای دیوارهای کوتاه در نظر گرفته شود.

همچنین امکان خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی نیز از طریق سایت شرکت‌های سازنده و  مرکز خرید و ساخت حفاظ‌های آهنی ساختمان فراهم است.


خرید اینترنتی دیجی کالا حفاظ شاخ گوزنی

عوامل مؤثر در قیمت و مشخصات حفاظ‌ شاخ گوزنی

در خصوص انتخاب و خرید حفاظ شاخ گوزنی مناسب برای دیوار منزل یا ویلا، باید چند عامل و فاکتور مهم را در نظر گرفت:


ساخت حفاظ شاخ گوزنی

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی، از جمله حفاظ‌های آهنی مناسب برای تأمین امنیت منزل مسکونی، ویلا و ساختمان محسوب می‌شوند. برخی از مزایای این حفاظ‌ها به شرح زیر است:


تراکم حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ‌های شاخ گوزنی مناسب کدام ساختمان‌ها هستند؟

حفاظ شاخ گوزنی، تقریباً برای اکثر دیوارها مناسب هستند، اما این نوع حفاظ برای ساختمان‌هایی که شرایط زیر را دارند، گزینه بهتری محسوب می‌شود:


عکس حفاظ شاخ گوزنی

نکات مهم در خصوص حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت و مطمئن و محکم باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:


امنیت حفاظ شاخ گوزنی

وزن حفاظ شاخ گوزنی

تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی بوته ای

حفاظ شاخ گوزنی بازار آهن

بهترین نوع حفاظ شاخ گوزنی

مرکز پخش حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی دیجی صنعت
💎 نوع حفاظ شاخ گوزنی بهترین محصولات نرده شاخ گوزنی موجود است
💲 قیمت حفاظ شاخ گوزنی نازل ترین قیمت بازار
⏳ زمان نصب حفاظ شاخ گوزنی بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان و انجام سفارش در کمترین زمانخدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09194000244