قیمت درب آکاردئونی


تاریخ امروز :

حفاظ آکاردئونی فلزی پشت درب آپارتمان امروزه در بسیاری از سازه‌ها بعنوان محافظ یا گارد درب مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از انواع حفاظ هایی که کاربرد زیادی دارند ، درب آکاردئونی می‌باشد. این نوع از حفاظ ها دارای انواع مختلف می‌باشند که بسته به شرایط و سلیقه باید که مناسب‌ترین آن انتخاب شود ، از درب اکاردئون در انواع مکان‌ها همانند ساختمان‌های اداری ، مسکونی ، تجاری ، مغازه ها ، فروشگاه ها و ... می‌توان که استفاده کرد و البته در فضای خارج ساختمان مانند انباری‌ها یا پارکینگ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این حفاظ ها دارای ویژگی‌های زیادی می‌باشند و مزیت‌هایی نیز دارند به عنوان مثال از اصلی‌ترین مزیت‌های آنها این است که فضای کمی را اشغال می‌کنند و به همین دلیل به راحتی می‌توان که از آنها بدون اینکه فضای زیادی اشغال کنند استفاده کرد، مزیت بعدی بالا بردن ایمنی و امنیت ساختمان می‌باشد.


درب آکاردئونی

خرید اینترنتی آنلاین درب آکاردئونی

هدف ساختن درب آکاردئونی حفاظت از ساختمان و استفاده بهینه از فضا بوده است. استفاده از درب های آکاردئونی متحرک بسیار راحت و آسان می‌باشد به گونه‌ای که با فشار دادن دست جابجا می شوند. قیمت محافظ درب اکاردئونی با توجه به عرض و ارتفاع درب بصورت مترمربعی محاسبه می شود.

ویژگی تاشو بودن محافظ آکاردئونی در واقع یکی از مزیت های این حفاظ ها، یعنی اشغال فضای بسیار کم است. این مزیت به خصوص در زمان بستن این حفاظ ها قابل مشاهده است که فشرده می شوند و فضایی کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز بودن را اشغال می‌کنند. اگر مشکل محدودیت فضا دارید و همچنین ایمنی بالا می‌خواهید،‌ حفاظ اکاردئونی بهترین گزینه برای شما به شمار می‌آید. این نوع از حفاظ ها دارای جنس‌ها و همچنین طرح‌های مختلف می‌باشند که شما بر اساس نیاز و بودجه خود می‌توانید نمونه‌های آن را انتخاب کنید.


 در ادامه این مقاله به بررسی دقیق‌تر درب‌های آکاردئونی یا همان حفاظ آکاردئونی فلزی خواهیم پرداخت و برخی از موارد مهم همانند انواع آنها ، کاربردهای مختلف این حفاظ ها ، مزیت‌های حفاظ آکاردئونی ، طریقه نصب این‌گونه از حفاظ ها ، عوامل موثر در قیمت و کیفیت این حفاظ ها  و ... را ذکر خواهیم کرد .


قیمت درب آکاردئونی دیجی صنعت

انواع حفاظ آکاردئونی دیجی صنعت

اگر بخواهیم به طور کلی کمی دقیق‌تر حفاظ آکاردئونی را شرح دهیم ، در واقع می‌توان گفت که درب یا حفاظ آکاردئونی یکی از انواع حفاظ ها با استحکام بالا می‌باشد که در ساختمان ها به منظور افزایش امنیت محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد و بر روی درب‌های اصلی نصب می‌شود.‌ ساختار این درب ها به‌ گونه‌ای است که به راحتی می‌تواند جمع و باز شود به همین دلیل فضای کمی را نیز اشغال می‌کند. در مواقعی به این درب ها ممکن است که درب ضد‌سرقت نیز گفته شود . همچنین این نوع از سازه ها دارای انواع مختلف نیز می‌باشند که هر کدام دارای ویژگی‌هایی می باشند ، به عنوان مثال حفاظ های آکاردئونی با استفاده از مواد اولیه متفاوت در انواع جنس آهن , پی وی سی و ام دی اف ساخته می‌شوند که هر کدام دارای قیمتی متفاوت و کاربردی متفاوت نیز می‌باشند.  اما اگر به طور خلاصه هر کدام را بخواهیم توضیح دهیم :

۱ )  درب های آکاردئونی با جنس آهن معمولا دارای استحکام و مقاومت بالا می‌باشند به همین دلیل طول عمر آنها نیز به نسبت نمونه‌های دیگر بیشتر است  ، همچنین  توجه داشته باشید که معمولا قیمت این جنس از حفاظ ها نیز بیشتر می‌باشد، زیرا هم وزن بیشتری دارند و هم مقاومت و استحکام بالاتری دارند.

۲ ) حفاظ هایی که از جنس پی وی سی ساخته می‌شوند نیز نمونه های دیگر هستند. قابل توجه ترین مزیت این نوع از حفاظ ها، سهولت در نظافت آنها می‌باشد . همچنین این نمونه ها دارای وزنی خیلی کمتر به نسبت آهن می‌باشند و همچنین نما و زیبایی بیشتری نیز دارند ولی مقاومت نمونه آهنی بیشتر است.

۳ ) دسته دیگر از حفاظ ها، حفاظ های ام دی اف می‌باشند. این نمونه‌ها معمولا دارای قیمت کمتری به نسبت دیگر نمونه می‌باشند. البته توجه کنید که در کنار قیمت پایین، کیفیت این محصولات نیز پایین می‌باشد و امنیت بالایی ندارند.

جدا از جنس، این محصولات از نظر نوع عملکرد نیز دارای انواع مختلف می باشند ،‌ به طور کلی درب های آکاردئونی در دو صورت:

 ۱ )‌ یک لنگه : منظور از تک لنگه بودن جهت باز و بسته شدن این درب ها می‌باشد. در این نوع از درب ها قفل در یک سو قرار دارد و معمولا از این نوع درب ها در اپارتمان استفاده می‌شود چرا که فضای کمی را اشغال می کنند .

۲ ) درب های دولنگه : برعکس نمونه تک لنگه، از این درب ها می‌توان که در فضا‌های بزرگ همانند فروشگاه ها ،‌ساختمان های اداری و تجاری بزرگ و .. که فضا زیاد است استفاده کرد.‌ در این نوع از درب ها قفل در مرکز در قرار می‌گیرد و حفاظ ها از دو طرف بسته می‌شوند. در واقع در این نوع از حفاظ ها ها از دو درب استفاده می‌شود که در مرکز به هم می‌رسند و بسته می‌شوند .  


البته علاوه بر این قفل ها می‌توان انواع قفل های مخفی را در این درب ها قرار داد و برای افزایش بیشتر ایمنی استفاده کرد .


حفاظ درب لولایی

مزیت های حفاظ آکاردئونی فلزی پشت درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی فلزی پشت درب آپارتمان را در قسمت های قبل توضیح دادیم ، اشاره کردیم که این نوع از حفاظ ها بر روی درب ها نصب می‌شوند و باعث بالا رفتن ایمنی در مقابل سرقت و یا ورود افراد غریبه می‌شوند. در این بخش برخی از مهم ترین مزیت‌هایی که استفاده و نصب این نوع از درب ها دارند را مورد بررسی قرار خواهیم داد.‌ اگر بخواهیم مهم‌ترین مزایای این نوع از حفاظ ها را بیان کنیم ، عبارت هستند از :

 ۱ ) معمولا این درب ها فضای کمی را اشغال می‌کنند ،‌ چرا که در هنگام بسته شدن روی هم جمع شده و در فضایی کم قرار می‌گیرند ، به خصوص نوع تک‌لنگه ان که نسبت به نوع دو‌لنگه فضای کمتری را اشغال می‌کند ،‌پس به عنوان اولین مزیت می‌توانیم اشغال کردن فضای کم را بیان کنیم .درب های آکاردئونی با اصطلاح درب کشویی و یا کرکره‌ای نیز شناخته می‌شود.

 ۲ ) این درب ها باعث افزایش ایمنی می‌شوند ،‌ به طور کلی هدف از نصب  و استفاده از این نوع درب ها افزایش امنیت می‌باشد ،‌ چرا که این حفاظ ها بر پشت درب اصلی نصب می‌شوند و زمانی که قفل هستند از درب شما در مقابل سارقان محافظت می‌کنند .

 ۳‌ ) این درب ها به دلیل محبوبیت زیادی که این روزها به دست اورده‌اند دسترسی بالایی دارند به گونه‌ای که به راحتی می‌توان که این درب ها را در ابعاد و انواع مختلف سفارش داد و تولید کرد، البته هرچه ابعاد شما بزرگتر باشد به همان نسبت قیمت نیز افزایش خواهد یافت.

۴ ) تنوع بالا نیز از دیگر مزایای حفاظ های آکاردئونی فلزی می‌باشد. نمونه های پرطرفدار این درب ها بیشتر طرح سه لوزی یا سه گل می‌باشد که حدود 90 درصد امنیت محل را تامین می‌نمایند و البته برای اطمینان بیشتر می‌توان از قفل مخفی استفاده کرد.

 ۵ )‌ نصب آسان و بدون خرابی نیز از دیگر مزیت های استفاده از این حفاظ ها می‌باشد به گونه‌ای که با پیچ‌کاری و جوش‌کاری می‌توان به راحتی این درب ها در کوتاه ترین زمان نصب کرد و نیازی به تخریب نمی‌باشد.

 ۶ ) این حفاظ ها کارکردی آسان و ساده دارند  و در عرض چند ثانیه می‌توان به راحتی انها را باز و بسته کرد و به صورت کشویی می‌باشند.

معایب درب آکاردئونی

این گونه درب ها معایبی نیز دارند که برخی از مهم‌ترین آنها عبارت است از :

  ۱ ) این درب ها نمونه‌های دستی هستند و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته نمی‌باشند به همین دلیل بهتر است که برای مکان‌هایی که از اسناد ارزشمند و مهم نگه داری می‌شود استفاده نشوند . همچنین ممکن است با خود بگویید که می‌توان بر روی حفاظ ها سنسور‌های هوشمند نصب کرد ، اما باید گفت که نصب این سیستم ها نیز امنیت لازم برای چنین مکان هایی را ایجاد نمی‌کند .
  ۲ )  در برخی مواقع حفاظ های آکاردئونی ظاهری دارند که شاید به گونه‌ای به نظر بیاید که استحکام آنها به حد کافی نمی‌باشد .


حفاظ آپارتمان

نحوه ی نصب درب آکارئونی

درب آکاردئونی را می‌توان به روش های مختلف بر روی درب نصب کرد ، البته به طور کلی همان‌طور که قبلا هم اشاره کردیم نصب این نوع از حفاظ ها کار سختی نمی‌باشد و حتی در مواقعی بدون وجود فرد متخصص نیز می‌توان که این درب ها را نصب کرد ،‌اما پیشنها ما این است که از افراد متخصص برای این کار استفاده کنید. همان طور که گفتیم می‌توان به طریق‌های مختلفی می‌شود این حفاظ ها را نصب کرد ، در بیشتر مواقع حفاظ آکاردئونی به سه روش نصب می‌شود که عبارت از:

 ۱ ) بر روی قاب فلزی درب اصلی نصب می‌شود .

 ۲ ) بر روی قاب چوبی نصب می‌شود .

۳ ) بر سر در مغازه و فروشگاه ها برای حفاظت و افزایش ایمنی نصب می‌شود .

از بین این موارد طبق تجربه‌هایی که کسب شده است بهترین گزینه نصب در روی قالب اصلی می‌باشد ، چرا در این روش حفاظ خیلی تمیزتر نصب می‌شود و همچنین استحکام بیشتری نیز دارد . برای اینکه درب در بهترین حالت نصب شود و هم برای رعایت نکات ایمنی، بهتر است که حتما نصب درب ها را به متخصص مربوطه بسپارید.


حفاظ پنجره آکاردئونی متحرک

قبل از خرید حفاظ آکاردئونی به این موارد دقت کنید

خرید حفاظ آکاردئونی می‌تواند از نمایندگی‌های سراسر کشور صورت بگیرد ، این نوع از درب ها به دلیل محبوبیت بالایی که امروزه به دست آورده‌اند دارای دسترسی بالایی می‌باشند و به راحتی می‌توان که آنها را سفارش داد و تهیه کرد. قبل از خرید و سفارش حفاظ آکاردئونی باید که به برخی از نکات مهم توجه داشته باشید. در این قسمت از این مطلب به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و برخی از مهم‌ترین مواردی که باید قبل از خرید این حفاظ ها به یاد داشته باشید را بررسی خواهیم کرد.


محافظ درب منزل

 برخی از مهم ترین این موارد در خرید و قیمت درب آکاردئونی عبارت است از :

 ۱ ) به قفل درب ها توجه کنید ، پیشنهاد می‌شود که از درب هایی استفاده کنید که دارای قفل های توکار ( دو عدد ) و یک عدد قفل روکار باشند تا دارای امنیت بیشتری باشند  این حفاظ ها تا حدود90 درصد و حتی بیشتر امنیت خانه شما را تضمین می‌کنند و خیال شما از این بابت می‌تواند راحت باشد.

 ۲ ) این نوع از حفاظ ها دارای انواع مختلفی می‌باشند که شما باید بهترین نمونه را انتخاب کنید ، درب های آکاردئونی سه گل از بهترین و پرطرفدارترین نمونه‌ها می‌باشد که می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد . به این نکته نیز توجه داشته باشید که معمولا درب های آکاردئونی که کمتر از سه گل را دارا هستند دارای امنیت کمتری می‌باشند و ممکن است راهی برای ورود افراد داشته باشند . در واقع این درب ها برای ورود سارقین راحت‌تر می‌باشند به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که حتما از نوع سه گل و یا گل‌های بیشتر استفاده کنید .

 ۳ ) حتما در هنگام خرید به کیفیت حفاظ توجه داشته باشید تا استحکام و مقاومت لازم را دارا باشد به همین دلیل حتما سعی کنید که از مراکز معتبر حفاظ را تهیه کنید که تا حدی اطمینان حاصل کنید که حفاظ از مواد اولیه باکیفیت  و اصل تهیه شده باشد. همچنین علاوه بر اسکلت، حتما به استحکام پرچ ها نیز توجه کنید تا حفاظ دارای پرچ‌های مرغوب و مستحکم ‌باشد . بهترین نمونه از حفاظ ها، دارای پرچ مخفی می‌باشند.

 ۴ ) قبل از خرید حتما به قسمت ریل حفاظ آکاردئونی نیز توجه داشته باشید چرا که این قسمت حتما باید روان باشد و حفاظ به راحتی روی ان حرکت کرده و باز و بسته شود و نیاز به نیروی زیادی نداشته باشد.

 ۵ ) در یک حفاظ خوب حتما باید از میلگردهایی با نمره 10 استفاده شده باشد تا مقاومت لازم را دارا باشد.

 ۶ ) ابعاد قطعات به کار رفته در درب نیز مهم می‌باشد. برخی از مهم‌ترین نکاتی که در رابطه با ابعاد باید چک شود عبارت است از : شاسی پروفیل باید که 20 * 30 باشد ، از تسمه 20 * 5 استفاده شود ، مقاطع کناری معمولا دارای ابعادی 30 * 50 می‌باشند ، مقطع ریلی که در قسمت بالایی مورد استفاده قرار می‌گیرد باید که 50 * 50 باشد و ... .

 ۷ ) باید به رنگ نیز توجه داشته باشید معمولا این درب ها باید که از رنگ روغنی‌ای که در  داخل وان می‌باشد  و یا رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک رنگ شوند .

۸ ) توجه داشته باشید که درب در هنگام باز و بسته شدن نباید صدای بلند داشته باشد، زیرا این حفاظ ها اکثرا در آپارتمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و سر و صدای زیاد موجب آزار هسایه ها خواهد شد.

این موارد از مهم‌ترین نکاتی بود که بهتر است که قبل از خرید و سفارش حفاظ آکاردئونی به آن توجه داشته باشید تا از خرید خود رضایت کافی را داشته باشید.


قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی

تشخیص کیفیت حفاظ آکارئونی

کیفیت حفاظ آکاردئونی به موارد مختلفی بستگی دارد و از اهمیت بالایی نیز برخوردار است که باید حتما به ان توجه شود. در این بخش از مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و برخی از مهم‌ترین مواردی که باید در رابطه با کیفیت و همچنین تشخیص کیفیت حفاظ آکاردئونی به آنها توجه کنید را بیان خواهیم کرد.

 به طور کلی در اولین قدم کیفیت محصولات از جمله حفاظ های آکاردئونی به مواداولیه‌ای که برای ساخت انها استفاده شده است بستگی دارد ، پس حتما باید برای ساخت یک درب آکاردئونی مناسب از مواد خالص باکیفیت و اصل استفاده شود ،‌ به عنوان مثال امروزه درب هایی با استفاده از آهن‌های ضایعاتی ساخته می‌شوند که کیفیت لازم را ندارند و مناسب نمی‌باشند و استفاده از انها پیشنهاد نمی‌شود و از نظر هزینه به‌صرفه نمی‌باشد.


حفاظ متحرک

نکته بعدی که بر روی کیفیت حفاظ ها تاثیر می‌گذارد نحوه ساخت آنها می‌باشد که اگر توسط گروهی مجرب انجام بگیرد بهتر خواهد بود، به عنوان مثال توجه به اینکه مصالح با ابعاد مناسب استفاده شود.  رنگی که برای ان نیز استفاده می‌شود از دیگر مواردی  است که بر روی کیفیت حفاظ ها تاثیر می‌گذارد .معمولا در درب ها از رنگ روغنی و یا رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک استفاده می‌شود و در اخر نحوه نگه‌داری نیز بر روی کارایی و طول عمر این درب ها تاثیرگذار می‌باشد .

کیفیت از مهم ترین مواردی می‌باشد که باید حتما به آن توجه شود چرا که عدم استفاده از درب‌های با کیفیت لازم کارایی مورد نیاز را ندارد . همچنین تشخیص کیفیت، کاری تخصصی می‌باشد و هر فردی به راحتی نمی‌تواند که کیفیت حفاظ را در یک نگاه تشخیص بدهد و باید حتما توسط کارشناس دیجی صنعت بررسی شود. بهترین راه برای اینکه محصول را با کیفیت بالا تهیه کنید این است که از مرکزی معتبر تهیه کنید که سابقه و نمونه کار انها موجود باشد و بتوانید به آنها اعتماد کنید.


حفاظ ریلی کشویی

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی پشت درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی فلزی پشت درب آپارتمان دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند به طوری که قبل از تعیین نوع دقیق نمی‌توان که برای انها قیمتی را در نظر گرفت ، اما در این بخش برخی از مهم‌ترین عواملی که بر روی قیمت حفاظ ها تاثیرگذار می‌باشد را بیان خواهیم کرد که شما با در نظر گرفتن این موارد می‌توانید که قیمتی حدودی را برای خود در نظر بگیرید. برخی از این موارد عبارت است از :

 ۱ ) نوع حفاظ آکاردئونی : یکی از مهم ترین مواردی که بر روی قیمت این نوع از حفاظ ها تاثیرگذار است این می‌باشد که این حفاظ ها از چه جنسی ساخته شده است. انواع حفاظ آکاردئونی را در قسمت‌های قبل بررسی کردیم ،‌ همان طور که اشاره کردیم معمولا قیمت های حفاظ های فلزی بیشتر از نمونه‌های دیگر می‌باشد و همچنین معمولا نوع دو‌لنگه نیز قیمت بیشتری به نسبت تک‌لنگه دارد .

 ۲ ) طرح و ابعاد : اینکه شما از چه طرحی از این درب‌ها استفاده کنید نیز از دیگر موارد تاثیرگذار بر روی قیمت می‌باشد ، به عنوان مثال نوع سه گل معمولا به دلیل پیچیدگی و همچنین امنیت بیشتری که دارد دارای قیمت بیشتری نیز می‌باشد .

دیگر مورد نیز ابعادی می‌باشد که حفاظ را سفارش می دهید ،‌ بدیهی می‌باشد که هر چه ابعاد بزرگ تر باشد هزینه ها نیز بیشتر می‌شود .

۳ ) بسته به تولیدی و مرکزی که شما حفاظ را سفارش می دهید نیز ممکن است قیمت ها متفاوت باشد . 


درب آکاردئونی بازار آهن شادآباد

خرید حفاظ آکاردئونی فلزی پشت درب آپارتمان از دیجی صنعت

حفاظ آکاردئونی فلزی پشت درب آپارتمان را باید که از مراکز معتبر و باسابقه تهیه کنید تا حفاظی که برای شما طراحی و تولید می‌کنند دارای کیفیت بالا باشد. یکی از گزینه‌های مناسب برای خرید و تهیه درب های آکاردئونی یا همان حفاظ آکاردئونی فلزی، گروه دیجی صنعت می‌باشد که دارای سابقه‌ای 13 ساله در این حوزه می‌باشند و توانسته‌اند که با ارائه محصولات با کیفیت، رضایت بالای مشتری را کسب کنند به گونه‌ای که تا به امروز بیش از 3000 پروژه را با موفقیت توانسته‌اند که اجرا کنند. این گروه از سال 1387 که فعالیت خود را شروع کرده همواره در حال تلاش است که محصولی با کیفیت را به مشتری های خود ارائه کند.

 شما می‌توانید که انواع حفاظ های مختلف را از این مرکز خریداری کنید همانند انواع حفاظ درب ، حفاظ های پنجره ، حفاظ های دیواری و ... . شما می‌توانید که با حضور در این مرکز سفارش خود را ثبت کنید. دیجی صنعت همچنین انواع درب‌های آکاردئونی را در طرح‌های مختلف همانند حفاظ آکاردئونی 3 گل، لوزی، ساده و خم دار ، حفاظ آکاردئونی پیچی ، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئونی 4 گل ، حفاظ آکاردئونی دوجداره ، حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی و ... را تولید می‌کند .


حفاظ درب ضد سرقت

 از دیگر مزایای خرید از دیجی صنعت این است که درب‌های سفارشی شما در کوتاه‌ترین زمان ساخته و همچنین نصب می‌شوند ، همچنین بعد از خرید نیز دارای خدمات پس از فروش می‌باشند که شما می‌توانید از ان استفاده کنید و قیمت محصولات نیز با توجه به کیفیت ارائه شده مناسب می‌باشد. همچنین دارای کادری مجرب و مسئولیت‌پذیر می‌باشند که با نظم و در زمان های مشخص و دقیق، محصول و حفاظ سفارشی شما تحویل داده می‌شود، پس می‌توان به دیجی صنعت اعتماد کرد .
دیجی صنعت، تولیدکننده و طراح انواع حفاظ آکاردئونی سنتی و کلاسیک می‌باشد که از آنها در جلوی درب مغازه ها، مجتمع ها و بعضی از مکان های اداری استفاده می‌شود و شما می‌توانید با مشورت گرفتن از مشاوران ما، بهترین نوع حفاظ را برای ساختمان خود با قیمت عالی تهیه کنید.


قیمت درب آکاردئونی سه گل

درب آکاردئونی پارکینگ

خرید درب آکاردئونی تهران و کرج
درب آکاردئونی دیجی صنعت
💎 نوع درب آکاردئونی بهترین محصولات درب آکاردئونی موجود است
💲 قیمت درب آکاردئونی نازل ترین قیمت بازار
⏳ زمان نصب درب آکاردئونی بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان و انجام سفارش در کمترین زمانخدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09194000244