قیمت کرکره برقی


تاریخ امروز :

کرکره برقی برای نصب درب کرکره ای پارکینگ،مغازه،پنجره،بالکن در رنگ های سفید،مشکی،کرم،قرمز،آبی و ... و مدل های پلی کربنات شیشه ای،آلومینیومی،پانچ،رول گیتر،فولادی در دیجی صنعت طراحی می گردد که با وجود ساده بودن شکل ظاهری توانسته، تأثیر زیادی در آسان تر کردن بخش عمده ‌ای از زندگی بگذارد. چرا که این کرکره ها حفاظت بیشتری را برای محیط ایجاد می کنند و با کمک تکنولوژی های پیشرفته با سرعت مناسب و به سادگی باز و بسته می گردند.

در هنگام سفارش خرید کرکره برقی نیاز است که تمامی ویژگی های مهم کرکره برقی از لحاظ کیفیت قطعات مختلف، طرح و شکل ظاهری و رنگ بندی مورد توجه قرار بگیرد و مطابق با ظاهر و نمای ساختمان کرکره انتخاب شوند. بهترین راه برای دریافت اطمینان از نصب کرکره برقی به صورت صحیح ،دریافت خدمات از یک شرکت نصب حرفه ‌ای است که تجربه نصب کرکره های برقی در طرح ها و مدل های مختلف را دارد. در این بین استفاده از دیجی صنعت می ‌تواند یک پیشنهاد مناسب باشد؛ چرا که از نیروهای متخصص و حرفه ای برخوردار است.


کرکره برقی

مرکز خرید انواع کرکره برقی دیجی صنعت

انواع مختلف کرکره برقی در مراکز خرید آن ارائه می گردد که هر مشتری بر اساس نیازسنجی خود می ‌تواند کرکره مناسب را انتخاب کند.

در صورتی که سفارش خرید کرکره برقی را به مراکز معتبر ارائه دهنده این محصولات بدهد؛ به طور حتم از مشاوره رایگان برخوردار شده و می ‌تواند به طور کامل با انواع کرکره برقی و موارد استفاده آن ها آشنا گردید.

در این بخش به معرفی انواع کرکره برقی که در مرکز خرید این محصول ارائه می شود می پردازیم:

کرکره برقی مغازه

کرکره برقی مغازه جزء کرکره های پر استفاده بوده که عموماً از تیغه آلومینیوم برای تولید آن استفاده می شود. انتخاب نوع مناسب آلومینیوم برای طراحی این کرکره ها تأثیر بیشتری در دوام و ایجاد صدای کمتر دارد.

کرکره برقی فروشگاه

ویژگی مهمی که باید کرکره برقی فروشگاه از آن برخوردار باشد، در درجه اول امنیت و بعد زیبایی آن است، تا خیال صاحب فروشگاه از امنیت آن راحت باشد. در صورت نداشتن محدودیت از لحاظ هزینه انتخاب کرکره های برقی با تیغه های شفاف می تواند بهترین انتخاب باشد. اما در اغلب مواقع از مدل‌ های آلومینیوم و گالوانیزه نیز می توان با ترکیب رنگ های زیبا استفاده نمود.

کرکره برقی پارکینگ

استفاده از کرکره های برقی برای پارکینگ های مسکونی روز به روز در حال افزایش است. معمولاً برای پارکینگ ها از کرکره های قوس دار کم صدا با جنس آلومینیوم استفاده می کنند که با انتخاب نمونه های غضروف دار، تأثیر زیادی در عایق بودن کرکره هم به وحود می آید.

کرکره برقی پنجره

کرکره های برقی پنجره تأثیر زیادی در جلوگیری از اتلاف انرژی دارد و این کرکره ها را بگونه ‌ای تولید می ‌کنند که به عنوان عایق صوت هم کاربرد داشته باشد. همچنین از نفوذ اشعه یو وی خورشید به فضای داخل جلوگیری می نماید.


خرید اینترنتی کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی یکی از انواع درب اتوماتیک است که به صورت رولی باز و بسته می شود که در حال حاضر کرکره های برقی جایگزین کرکره های سنتی قدیمی شده اند.

از کرکره برقی در بسیاری از مکان ‌ها مانند مغازه ها، پارکینگ، مراکز تجاری، اداری و صنعتی استفاده می شود. قابلیت چاپ و تبلیغ بر روی کرکره های برقی یک قابلیت منحصر به فرد بوده که مورد توجه مراکز تجاری قرار می گیرد.

در واقع کرکره برقی از چند قطعه مختلف تشکیل شده که با کمک نیروی برق دریافتی از موتور در جهت محور y ها بالا و پایین می شود. این کرکره ها تأثیر زیادی در بالاتر بردن امنیت فضا و مقاوم کردن یک فضا در برابر سرقت دارند.


کرکره برقی مغازه

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

کرکره های برقی برای بالا و پایین شدن از چندین بخش تشکیل شده اند که هر بخش وظیفه خاصی را ایفا می ‌کند.

در واقع قرار گرفتن قطعات مختلف در کنار یکدیگر بر اساس نظم و الگوی خاص موجب شده تا یک سیستم امنیتی کاملاً مقاوم پدید آید.

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی شامل موارد ذیل است:

موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی در در چند دسته و گروه قرار گرفته که برای هر سایز و ابعادی می ‌توان موتور مناسب آن را انتخاب کرد.

تیغه ی کرکره برقی

تیغه های کرکره برقی در چندین دسته و طبقه بندی قرار می گیرند که یک دسته آن به تیغه های فوم دار و تیغه های امنیتی می توان اشاره کرد. کرکره های برقی از لحاظ جنس نیز در چند دسته قرار می گیرند که تیغه های آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات از مهم ترین آن ها است.

ریل کرکره برقی

قسمتی که قرار است تیغه ها از آن عبور کرده و با کمک این بخش باز و بسته شوند، ریل کرکره برقی نام دارد. معمولاً جنس ریل های کرکره برقی با توجه به جنس تیغه ها مشخص می شود.

قوطی کرکره برقی

برای نصب بهتر ریل در دو طرف کرکره نیاز به نصب چهارچوب است که به این چهارچوب ها قوطی می گویند.

شفت یا لوله وسطی

تیغه های کرکره برقی باید بر روی یک محور رول شوند که این محور شفت نام داشته و معمولاً از جنس فولاد انتخاب می‌ گردند.


تیغه کرکره برقی سفید طلایی

نحوه محاسبه قیمت هر مترمربع کرکره برقی

محاسبه قیمت کرکره برقی جزء موارد بسیار مهمی بوده که در هنگام سفارش خرید کرکره برقی اهمیت پیدا می کند.

از آنجایی که در حال حاضر کرکره برقی در تنوع بالا از لحاظ نوع کرکره، نوع موتور، نحوه نصب و همچنین رنگ بندی تولید شده‌ اند، این محصول در بازار با قیمت های متفاوتی ارائه می گردد.

تنوع بالای قیمت، سردرگمی های زیادی برای خریداران ایجاد می کند که نمی توانند به درستی در بین این محصولات کرکره های برقی مناسب را انتخاب نمایند.

در این بخش به بررسی مهمترین عواملی که می توانند بر قیمت کرکره برقی تأثیر بگذارند، می پردازیم:

نوع موتور کرکره برقی

در حال حاضر دو نوع موتور ساید و توبلار برای نصب کرکره برقی کاربرد دارند. موتور توبلار برای کرکره های سبک و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد، در این نوع موتور برق اضطراری نداشته و در زمان قطعی برق باید از خلاص کن دستی استفاده شود. موتور توبلار جزء قوی ترین نوع موتورهای کرکره است که برای کرکره های با وزن بالا کاربرد داشته و در برخی از شرایط مجهز به برق اضطراری بوده و در زمان قطعی می ‌توان از برق آن استفاده نمود.

نوع تیغه

نوع تیغه هایی که برای کرکره های برقی به کار برده می شود بر اساس عایق، اندازه جنس و برند قیمت گذاری می گردد. در حال حاضر از پر استفاده ترین تیغه های کرکره برقی می توان به طرح های پلی کربنات و کرکره های آلومینیوم اشاره نمود. به غیر از این موارد تیغه های فولادی و تیغه های گالوانیزه و همچنین تیغه های شفاف نیز وجود دارد.

سایز و اندازه کرکره برقی

سایز و اندازه کرکره برقی با توجه به نوع کاربرد درب های کرکره ای برای محل های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و غیره تغییر پیدا می کند. پس لازم است که ابتدا توسط کارشناسان حرفه ای محل مورد بررسی قرار گرفته و ابعاد و اندازه آن تعیین گردد.

شیوه نصب

کرکره های برقی را با توجه به نوع متریال ها و همچنین ابعاد و اندازه به شیوه های مختلف نصب می کنند که شیوه نصب نیز می تواند بر هزینه نهایی موثر باشد.


کرکره برقی پنجره

مزایای استفاده از کرکره برقی

کرکره های برقی به راحتی و بدون نیاز به زور و فشار و تنها با کمک یک ریموت باز و بسته می شوند. در صورت قطعی برق می توان از سیستم برق پشتیبان یا سیستم خلاص کن استفاده کرد.

در واقع کرکره های برقی در هنگام باز و بسته شدن هیچ نوع آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند و علاوه بر زیباتر کردن محیط از استحکام و دوام بالایی هم برخوردارند.

مهمترین مزایای استفاده از کرکره برقی عبارتند از:


انواع تیغه کرکره برقی بی صدا

کرکره برقی به چند صورت نصب می گردد؟

در حال حاضر که استفاده از کرکره های برقی افزایش زیادی پیدا کرده و در فضاهای مختلف از کرکره استفاده می کنند، لازم است که افراد به صورت تخصصی در این زمینه آموزش ببینند.

در واقع دیدن آموزش نصب کرکره برقی ضمن ایجاد یک سازه کاملا مقاوم و ایمن از ایجاد آسیب‌ های جسمانی به فرد در حین نصب نیز جلوگیری می کند.

نحوه نصب کرکره برقی با توجه به شرایط ساختمان به دو حالت صورت می گیرد:

حالت اول وجود سقف برای درب یا پنجره

اگر در قسمت بالای درب یا پنجره سقف وجود داشته باشد، باید ارتفاع خاصی برای نصب کرکره برقی در نظر بگیرید. یعنی حد پایین صفحه پلیت باید از سقف فاصله یا بادخور داشته باشد. مهمترین دلیل این فاصله هم ایجاد یک فضای کافی برای زمان رول شدن کرکره است.

حالت دوم نداشتن سقف

حالتی که برای کرکره‌ برقی سقفی وجود ندارد صفحه پلیت باید در بالاترین قسمت دهانه نصب گردد؛ این حالت نصب بیشتر برای مغازه ها و فروشگاه های داخل خیابان به وجود می آید.


درب کرکره برقی پارکینگ

نکات مهم در نصب کرکره برقی

پس از شناختن شیوه نصب کرکره های برقی نیاز است که نصاب آن برخی از این نکات مهم را مد نظر قرار دهد که عملیات نصب کرکره های برقی به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.

در این بخش به چند نکته مهم که در نصب کرکره برقی باید مد نظر قرار بگیرد می ‌پردازیم:

محاسبه حداکثر ارتفاع تیغه های درب کرکره ای

ارتفاع تیغه که شامل ارتفاع کف تا حد پایین صفحه پلیت بعلاوه ۳۰ سانتیمتر بوده؛ در نظر گرفتن ۳۰ سانتی ‌متر اضافه به دلیل ایجاد ظاهر زیبا و پوشاندن لوله کرکره برقی است.

آشنایی با نحوه نصب قوطی کرکره برقی

نحوه انتخاب میلگردهای مناسب برای نصب قوطی کرکره برقی و قرار دادن این میلگردها در داخل دیوار جزء مهمترین بخش های نصب کرکره های برقی است که باید به شکل اصولی انجام شود.

محاسبه عرض تیغه کرکره برقی

محاسبه عرض تیغه کرکره برقی در صورتی که چهارچوب درب از قبل دارای پروفیل یا صفحه فلزی باشد، تا زمانی که چهارچوب یا دهانه درب سیمان و بتن است متفاوت بوده و لازم است که هر دو شیوه را به خوبی مورد اندازه گیری قرار دهد.

نحوه نصب صفحه پلیت

صفحه پلیت باید به صورت تراز شده روبه روی هم به قوطی ها جوش بخورد.

نحوه نصب ریل

ریل ها باید با استفاده از پیچ سرمته به پروفیل ها اتصال پیدا کنند که محل قرارگیری ریل باید ۵ سانتیمتر پایین تر از صفحه پلیت باشد.

نصب موتور

در نصب موتور کرکره برقی از دو موتور توبلار و ساید استفاده می کنند؛ نحوه نصب هر کدام از این دو موتور تا حدی به یکدیگر شبیه بوده؛ اما در نهایت باید به نحوه نصب هر کدام از آنها مسلط باشند.

جا زدن تیغه ها در داخل ریل

ابتدا باید تیغه ها را به صورت مجزا برروی زمین مونتاژ کرده و پس از اتصال آنها به یکدیگر تیغه ها را روی کار بر روی ریل قرار دهید.

پس از اتمام کار باید تمامی بخش های کرکره برقی مورد آزمایش قرار گرفته و با روشن کردن موتور عمل بالا و پایین رفتن کرکره را بررسی کنید، تا به صورت کاملا تراز و هماهنگ این کرکره ها باز و بسته شوند.


درب کرکره ای اتوماتیک فروشگاه

فرایند سفارش خرید کرکره برقی در دیجی صنعت

کرکره های برقی وظیفه حفظ امنیت محیط را به عهده دارند و البته از لحاظ شکل ظاهری نیز تأثیر زیادی در نمای ساختمان می گذارد. به همین جهت برای مشتریان مهم است که تمامی استانداردهای مدنظر آنها در هنگام تهیه کرکره برقی رعایت شود.

مجموعه دیجی صنعت یکی از معتبرترین مراکزی است که با داشتن نیروهای حرفه ‌ای و متخصص می تواند با توجه به نیاز مشتری و بررسی دقیق آن بهترین طرح ها را ارائه دهد.

در هنگام سفارش خرید کرکره برقی در دیجی صنعت چند مرحله برای انجام فرایند کار طراحی و تولید کرکره های برقی طی می شود که نتیجه نهایی آن مورد قبول خریدار است.

فرآیند سفارش خرید کرکره برقی در این مجموعه به این صورت است که:

درخواست مشاوره

مشتریان قبل از ثبت سفارش ابتدا درخواست مشاوره به صورت رایگان را می دهند و توسط کارشناسان حرفه ‌ای این مجموعه تمامی اطلاعات لازم در مورد کرکره برقی های برقی ارائه می گردد.

بررسی نیازها

پس از ثبت سفارش تمامی نیازهای مشتری توسط کارشناسان حرفه ای این مجموعه در سریع ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار گرفته تا بهترین پیشنهادها را به آنها ارائه دهند.

بازدید از محل

برای ارائه طرح ها و بررسی ‌های تکمیلی نیاز است که قبل از شروع به کار از محل پروژه بازدید نمایند.

طراحی و اجرا

بر اساس نیاز و خواسته مشتریان و راهنمایی های لازم در حین کار مراحل طراحی و ساخت کرکره های برقی انجام می شود.

خدمات نصب

خدمات نصب جزء مهمترین خدمات این مجموعه است که فرایند طراحی و تولید کرکره های برقی را تکمیل می کند. چرا که نصب کرکره ها باید توسط افراد متخصص انجام شود، تا از ایمنی آنها اطمینان کافی به وجود بیاید.

سفارش خرید کرکره برقی باید از مراکزی صورت بگیرد که به شکل کاملا حرفه ای در زمینه طراحی و تولید انواع کرکره های برقی و همچنین نصب کرکره برقی فعالیت دارند. چرا که با انتخاب این مراکز خیال سفارش دهنده از تهیه یک محصول با کیفیت مناسب راحت می گردد.


کرکره برقی پلی کربنات
کرکره برقی بالکن تراس
کرکره صنعتی
حفاظ کرکره برقی درب آپارتمان ضد سرقت
کرکره برقی پانچ دار جابجایی هوا
کرکره برقی قابلیت دید شیشه ای
تیغه رنگ چوب کرکره برقی


کرکره برقی، سدی در برابر دزدان!

کرکره برقی از محصولات بسیار پرطرفدار و مطمئنی است که معمولا برای پنجره های رول، ورودی ساختمان ها، درب مغازه ها، پارکینگ ها، مغازه ها و ... و کرکره برقی سازه سنتر بر اساس نوع تیغه (تیغه های آلومینیومی)، وزن تیغه، رنگ، برچسب استفاده می شود. یا تبلیغ روی تیغه (برای اطلاع از کیفیت تیغه) و موتور مورد استفاده، در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. نکته مهم در مورد کرکره برقی سازه تک سهولت استفاده و همچنین محافظت و جلوگیری از سرقت است. اما به طور کلی دسته بندی های زیر را می توان برای محصولات کرکره برقی در نظر گرفت، لطفا برای اطلاعات بیشتر با دیجی صنعت همراه باشید.

اتحادیه کرکره برقی دیجی صنعت ، نمایندگی کرکره برقی دیجی صنعت ، بورس کرکره برقی دیجی صنعت ، مرکز خرید کرکره برقی دیجی صنعت ، فروش کرکره برقی دیجی صنعت ، شرکت نصب کرکره برقی دیجی صنعت ، کارگاه محصولات کرکره برقی دیجی صنعت ، کارخانه کرکره برقی دیجی صنعت ، تولیدی کرکره برقی دیجی صنعت ، صنف کرکره برقی دیجی صنعت ، حمل و نقل کرکره برقی دیجی صنعت ، راهنما و مشخصات محصول کرکره برقی دیجی صنعت ، سامانه فروش کرکره برقی دیجی صنعت ، کرکره برقی پیش ساخته دیجی صنعت.

طبقه بندی محصولات سیم کشی برق چیست؟

همانطور که در موارد بالا اشاره کردیم، کرکره برقی رعدجوش به عنوان محصولاتی بسیار خاص، شیک، ایمن و مدرن در مکان های عمومی مانند مغازه ها، پاساژها، فروشگاه ها، پارکینگ ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

1- کرکره رول گیتور

کرکره برقی رولگیتر از مدل های امنیتی کرکره برقی حفاظ سازان است که به تازگی وارد بازار کار شده و توانسته در بین مردم شهرت خوبی کسب کند.

مانند هر درب دیگری، این درب نیز مزایا و معایب خود را دارد.

2- کرکره برقی پلی کربنات شفاف

تیغه پلی کربنات شفاف برای کسانی که به زیبایی و ایمنی محل سکونت یا تجارت خود اهمیت می دهند بسیار مناسب است.

همچنین کرکره برقی حفاظ سرویس یکی از مقاوم ترین و بادوام ترین محصولات می باشد که دارای خواص بسیار خوبی از جمله شفافیت، مقاومت در برابر آتش و مقاومت در برابر حرارت می باشد و از این نظر توانسته بازار رقابتی و مطمئنی را ارائه دهد. مشتریان لازم به ذکر است که کرکره های پلی کربنات شفاف در رنگ ها و طرح های مختلف کرکره برقی حفاظ صنعت موجود می باشد و شما می توانید با توجه به رنگ ساختمان خود هر یک از رنگ ها و مدل های موجود در بازار را انتخاب نمایید.

3- پارکینگ برقی

در بیشتر موارد کرکره برقی حفاظ مارکت ایران پارکینگ به عنوان ورودی اصلی خانه و یا به عنوان درب دوم برای کنترل و جلوگیری از ورود افراد دیگر به خانه نصب می شود، باید نحوه نصب کرکره پارکینگ را به عنوان ورودی اصلی در نظر بگیرید. ورود. و اگر می خواهید یکی از این درب ها را نسبت به نصب درب فلزی و ماشین برقی انتخاب کنید، نصب درب رمپ و اتصال آن به تجهیزات به هیچ وجه تفاوتی ندارد.

خرید کرکره پارکینگ را به شما معرفی می کنیم زیرا به دلیل رنگ و موتور متصل بسیار سریعتر از نمونه مشابه خود نصب می شود و از نظر مالی نیز بسیار ارزانتر است.

کرکره برقی از کجا بخرم دیجی صنعت ، کرکره برقی چه مدلی بخرم دیجی صنعت ، کدام طرح کرکره برقی را بخریم دیجی صنعت ، بهترین مرکز تولید کرکره برقی کجاست دیجی صنعت ، قیمت کرکره برقی چقدر است دیجی صنعت ، بهترین مکان کرکره برقی برای خرید دیجی صنعت ، کدوم کرکره برقی خوبه دیجی صنعت ، کرکره برقی چی بهتره دیجی صنعت ، قیمت روز کرکره برقی دیجی صنعت ، فروش عمده کرکره برقی دیجی صنعت ، فروشنده کرکره برقی دیجی صنعت ، بالاترین امنیت و کیفیت کرکره برقی دیجی صنعت ، وزن کرکره برقی چقدره دیجی صنعت ، کرکره برقی مقرون بصرفه دیجی صنعت ، کدام نمونه کرکره برقی مناسب است دیجی صنعت ، دستمزد ساخت کرکره برقی دیجی صنعت.

4- کرکره برقی آلومینیومی

کرکره برقی حفاظ کمک آلومینیومی یکی از پرکاربردترین درب ها هستند. این کرکره ها در اندازه ها و عرض های مختلف ساخته می شوند و امروزه در سراسر دنیا مشتریانی دارند. مزیت پوشش آلومینیومی نسبت به فولاد وزن سبک روکش است. به علاوه آلومینیوم در برابر آب و هوا و رطوبت مقاوم بوده و زنگ نمی زند.

5- کرکره استیل برقی

امروزه کرکره برقی حفاظ مارکت به کرکره های ضد سرقت نیز معروف هستند و جنس آن ها آهن گالوانیزه می باشد. این کرکره ها بیشتر برای طلافروشی ها و صرافی ها مناسب هستند زیرا مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و ضربه دارند. نسل جدید این کرکره ها نسبت به مدل های قبلی خود بسیار کم صداتر است. قیمت کرکره های استیل 2 تا 3 برابر بیشتر از کرکره های آلومینیومی است و از نظر ظاهری فاقد تنوع در کرکره های آلومینیومی هستند.

6- کرکره برقی فوم فلزی

تیغه های فوم گالوانیزه از آلومینیوم ساخته شده اند. تفاوت کرکره برقی حفاظ چی با کرکره های آلومینیومی در این است که فوم پلی اورتان به داخل کرکره های گالوانیزه تزریق می شود. این فوم به انعطاف پذیری روکش و عایق صوتی و حرارتی آن کمک می کند. این شیشه ها اگر از مواد درجه یک ساخته شده باشند کیفیت خوبی ارائه می دهند.

انتخاب کرکره برقی با کیفیت ترین دیجی صنعت ، ارزانترین کرکره برقی دیجی صنعت ، امنترین کرکره برقی دیجی صنعت ، بهترین کرکره برقی دیجی صنعت ، استحکام مقاومترین کرکره برقی دیجی صنعت ، محکمترین کرکره برقی دیجی صنعت ، ایمنترین کرکره برقی دیجی صنعت ، زیباترین کرکره برقی دیجی صنعت ، جدیدترین کرکره برقی دیجی صنعت ، کم هزینه ترین کرکره برقی دیجی صنعت ، پرقدرت ترین کرکره برقی دیجی صنعت ، پیشرفته‌ترین کرکره برقی دیجی صنعت ، کرکره برقی دیجی صنعت با دوام ، کرکره برقی بینظیر دیجی صنعت.

7- کرکره برقی بی صدا

کرکره برقی حفاظ 20 آپارتمان عایق صدا هستند و کمترین آلودگی صوتی را ایجاد می کنند. فضای داخلی چنین کرکره ای با فوم پر شده است که هم عایق حرارت و هم عایق صدا است. باعث صرفه جویی در انرژی، خنک کننده و گرم شدن می شود.

کرکره برقی از چه اجزایی تشکیل شده است؟

لازم است بدانید که کرکره برقی نوعی درب است که در ورودی پارکینگ ها، مغازه ها و مراکز خرید استفاده می شود که نوعی درب اتوماتیک می باشد. این درب ها را می توان با توجه به نوع مبل های به کار رفته در آنها و همچنین نوع موتور و نحوه و مکانیسم کنترل و باز و بسته شدن به گروه های مختلفی تقسیم کرد. کرکره برقی حفاظ 118 ساختمان عرضه کننده انواع درب های اتوماتیک با معرفی انواع کرکره برقی و هر آنچه که باید در مورد هزینه و نحوه نصب آن ها و همچنین نکات مهم هنگام خرید آن ها بدانید، مرتبط خواهد بود. از گذشته تا به امروز استفاده از کرکره برای مغازه ها و فروشگاه ها بسیار مفید بوده و هست. این درب ها از آلومینیوم و تیغه فلزی و گاه پلی کربنات ساخته شده اند که در لبه های آن ها با لوله یا لوله برای سهولت در مونتاژ نیز استفاده می شود. تفاوت اصلی نسل جدید با نسل های قبلی این درها در نحوه باز و بسته شدن آنهاست. همانطور که از نام کرکره های نسل جدید پیداست، انرژی مورد نیاز برای باز کردن، بستن و کنترل این درب ها از برق تامین می شود و با استفاده از ریموت می توان درب ها را از راه دور کنترل کرد. البته لازم به ذکر است که این درب ها از نظر نوع و جنس استفاده شده برای هر لنگه بسیار متفاوت هستند و در نمونه های امروزی می توانید کرکره های شیشه ای شفاف بسیار لوکس و مدرن را مشاهده کنید.

کاربرد کرکره برقی

با توجه به تغییر جنس تیغه های به کار رفته در این درب ها و همچنین مکانیزم های ایمنی در نظر گرفته شده برای آنها، در دنیای امروزی می توان از کرکره برقی در محیط های مختلفی استفاده کرد که برخی از آنها عبارتند از:

1. نصب کرکره برقی در مغازه ها، فروشگاه ها و اماکن تجاری

2. استفاده از کرکره برقی در پارکینگ منازل و منازل مسکونی

3. نصب پلی کربنات و شیشه شفاف در ورودی بانک و صرافی

4. نصب و استفاده در ورودی ساختمانهای اداری و آموزشی

5. نصب و استفاده از کرکره برقی برای بستن پنجره های ساختمان ها و منازل

سفارش خرید اینترنتی کرکره برقی دیجی صنعت در فروشگاه آنلاین ، خرید فوری کرکره برقی دیجی صنعت ، راهنمای خرید کرکره برقی دیجی صنعت ، کرکره برقی دیجی صنعت بدون واسطه ، کرکره برقی دیجی صنعت ضد سرقت ، اقتصادی ترین کرکره برقی دیجی صنعت ، بهترین کرکره برقی دیجی صنعت در حال حاضر کدام است ، کرکره برقی متری چند است دیجی صنعت.

نوع کرکره برقی

همانطور که در ابتدای متن گفته شد، کرکره اتوماتیک را می توان بر اساس عوامل مختلفی تقسیم بندی کرد. یکی از مهم ترین عوامل، نوع موتور و نوع تیغه است.

عکس و تصاویر کرکره برقی دیجی صنعت ، گالری نصب کرکره برقی دیجی صنعت ، مدل و طرح جدید کرکره برقی دیجی صنعت ، کاتالوگ کرکره برقی دیجی صنعت ، کرکره برقی با کیفیت بالا دیجی صنعت ، گارانتی کرکره برقی دیجی صنعت ، خدمات پس از فروش کرکره برقی دیجی صنعت ، کرکره برقی داخلی دیجی صنعت ، کرکره برقی خارجی دیجی صنعت.

انواع درب کرکره ای موتوری

یکی از بهترین و محبوب ترین موتورهای درب کرکره ای موتورهای ساید هستند. این موتور قدرت بسیار بالایی دارد و قادر است درب 1500 کیلوگرمی را به راحتی و روان به حرکت درآورد. بنابراین از درب های کرکره ای موتوری بیشتر برای محیط های صنعتی و ورودی کارخانه ها استفاده می شود.

درب کرکره ای با موتور لوله ای

این دسته از کرکره ها دارای موتورهای لوله ای شکل هستند که در درب قرار می گیرند و فضای کمی را اشغال می کنند. برخی از این ماشین ها دارای سیستم برق اضطراری و باتری پشتیبان هستند و برخی چنین امکانی ندارند. برای کاهش قیمت خرید کرکره برقی و استفاده از آن در ورودی پارکینگ های مسکونی و تجاری می توانید گزینه هایی را انتخاب کنید که دارای موتور لوله ای هستند.

کرکره برقی رنگ سفید دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ کرم دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ طلایی و زرد دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ سیاه و مشکی دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ قرمز دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ آبی دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ سبز دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ بنفش دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ نارنجی دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ روشن دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ تیره دیجی صنعت ، کرکره برقی رنگ طرح استیل و خاص دیجی صنعت.

انواع کرکره بر اساس نوع تیغه

یکی دیگر از عوامل بسیار مهمی که می توان برای طبقه بندی درب های کرکره ای استفاده کرد، جنس تیغه و تیغه های به کار رفته در درب است. از رایج ترین و کاربردی ترین انواع درب کرکره برقی می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

کرکره برقی پلی کربنات

آنها یکی از مدرن ترین انواع کرکره های موجود در بازار هستند که به کرکره های شفاف یا شیشه ای نیز معروف هستند. پنل های پلی کربنات به کار رفته در این درب ها بسیار بادوام بوده و با بالا و پایین رفتن ناگهانی دما و برخورد با موانع سنگین آسیبی به آن وارد نخواهد شد. طراحی این درب به گونه ای است که از غضروف آلومینیومی و گاهی لوله های فولادی در بین برگ ها استفاده می شود.

کرکره برقی لوکس دیجی صنعت ، کرکره برقی مدرن دیجی صنعت ، کرکره برقی کلاسیک دیجی صنعت ، کرکره برقی لاکچری دیجی صنعت ، کرکره برقی سلطنتی دیجی صنعت ، کرکره برقی شیک دیجی صنعت ، کرکره برقی زیبا دیجی صنعت ، کرکره برقی ایده‌آل دیجی صنعت ، کرکره برقی درجه یک دیجی صنعت ، کرکره برقی حرفه ای دیجی صنعت.

کرکره موتوری گالوانیزه با فوم

تیغه های به کار رفته در این درب ها دو لایه فولادی گالوانیزه است که بین آن ها از فوم مخصوص استفاده شده است. استفاده از فوم بین دو تیغه باعث افزایش استحکام درب و ایجاد عایق صدا و دما می شود.

کرکره تیغه آلومینیوم

آنها یکی از قدیمی ترین، رایج ترین و ارزان ترین انواع درب های کرکره ای هستند و در درب های قدیمی نیز کاربرد فراوانی دارند. این درب ها در برابر ضربه و شرایط دما بسیار مقاوم بوده و در تیغه های 6، 8، 10، 12 و 14 سانتی متری برای ساخت خود موجود می باشند.

همین امروز کرکره برقی دیجی صنعت با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : کرکره برقی ارزانتر از کرکره برقی دیجیکالا سایت دیجی صنعت ، کرکره برقی دیوار دیجی صنعت ، کرکره برقی شیپور دیجی صنعت ، کرکره برقی نرم افزار ترب دیجی صنعت ، کرکره برقی بازار دیجی صنعت ، کرکره برقی ایمالز دیجی صنعت.

نکات مهم خرید کرکره برقی

هنگام خرید کرکره موتوری، باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

1. وسیله نقلیه مورد استفاده در منزل باید با وزن، ترافیک و شرایط محیطی آن سازگاری کامل داشته باشد

2. در انتخاب هر نوع درب پلی کربنات، آلومینیوم و گالوانیزه به کیفیت تیغه ها توجه کنید.

3. عملکرد درب ها در صورت قطع برق باید بررسی شود. برخی از موتورهای استفاده شده در این درب ها دارای یو پی اس می باشند.

کرکره برقی در تهران دیجی صنعت ، کرکره برقی در کرج دیجی صنعت ، کرکره برقی در دماوند دیجی صنعت ، کرکره برقی در ساوه دیجی صنعت ، کرکره برقی در پرند دیجی صنعت ، کرکره برقی در پردیس دیجی صنعت ، کرکره برقی در شهریار دیجی صنعت ، کرکره برقی در اندیشه دیجی صنعت ، کرکره برقی در لواسان دیجی صنعت ، کرکره برقی در آبسرد دیجی صنعت ، کرکره برقی در چالوس و متل قو دیجی صنعت.

قیمت کرکره برقی بر اساس نوع موتور، برند سازنده موتور، جنس پنل درب ها، اندازه و ابعاد و همچنین تجهیزات و امکانات موجود در آنها و امکانات اضافی محاسبه می شود. با توجه به نوسانات بازار و وارداتی بودن بسیاری از قطعات این درب ها می توانید با متخصصین دیجی صنعت تماس بگیرید. همچنین متخصصان این مجموعه قبل از خرید کرکره برقی و سایر درب های اتوماتیک مشاوره رایگان می دهند.

محصولات رایج برقی و ایمنی که معمولاً در پنجره های نورد، درهای ورودی ساختمان، درب مغازه ها، پارکینگ ها، مغازه ها و غیره استفاده می شود و بر اساس کاغذ (کاغذ آلومینیومی)، وزن کاغذ، رنگ، آرم یا برچسب روی فلز (برای شناسایی کیفیت فلز) و موتور مورد استفاده در دسته های مختلف طبقه بندی می شوند.

هنگام خرید قفل برقی توجه به چند نکته مهم برای دستیابی به بهترین عملکرد در نهایت حائز اهمیت است: خودروی مورد استفاده برای درب باید متناسب با وزن آن و همچنین شرایط ترافیکی و محیطی باشد. هر نوع درب پلی را انتخاب کنید. کربنات، آلومینیوم و درب گالوانیزه کیفیت تیغه ها را تضمین می کند. در صورت قطع برق باید ظرفیت گیت بررسی شود. برخی از انواع ماشین های مورد استفاده در این درب ها دارای یو پی اس می باشند.

کرکره ها یکی از روکش های پیشنهادی برای پنجره ها در محیط های مسکونی، اداری و تجاری است که بر خلاف قبل از راه دور باز و بسته می شود.

این قفل ها انواع مختلفی دارند و کاربرد اصلی آنها در بانک ها، موسسات و مغازه ها می باشد.

عرضه کننده انواع کرکره برقی آهن حفاظ پنجره در ادامه به معرفی این محصولات و پیشنهاد نوع تجهیزات داخلی و همچنین قیمت و موارد مهمی که در هنگام خرید باید در نظر داشته باشید، خواهد پرداخت.

کرکره برقی خوزستان دیجی صنعت ، کرکره برقی سیرجان دیجی صنعت ، کرکره برقی ایران شهر دیجی صنعت ، کرکره برقی زاهدان دیجی صنعت ، کرکره برقی آبادان دیجی صنعت ، کرکره برقی بندر دیلم دیجی صنعت ، کرکره برقی بندر گناوه دیجی صنعت ، کرکره برقی بندر ترکمن دیجی صنعت ، کرکره برقی آستارا دیجی صنعت ، کرکره برقی بندر لنگه دیجی صنعت ، کرکره برقی بوشهر دیجی صنعت ، کرکره برقی بندر ماهشهر دیجی صنعت ، کرکره برقی بندر عباس دیجی صنعت ، کرکره برقی بندر امام خمینی دیجی صنعت ، کرکره برقی رفسنجان دیجی صنعت ، کرکره برقی کرمان دیجی صنعت ، کرکره برقی نوشهر دیجی صنعت ، کرکره برقی رامسر دیجی صنعت.

انواع کرکره پنجره

نه چندان دور، کرکره های دستی به طور گسترده ای در خانه ها، ادارات و مغازه ها استفاده می شد.

از چنین دریچه هایی فقط برای جلوگیری از نمایان شدن محیط داخلی و جلوگیری از ورود نور خورشید استفاده می شد. با معرفی درب های برقی، کرکره های به کار رفته در پنجره ها نیز انعطاف پذیرتر شده و به عنوان حفاظ برای اطمینان از دسترسی ایمن به پنجره استفاده می شود.

این کرکره ها را می توان با توجه به نوع و جنس تیغه های استفاده شده برای آنها به گروه های مختلفی تقسیم کرد که رایج ترین آنها عبارتند از:

کرکره پنجره پلی کربنات

این کرکره ها یکی از کاربردی ترین گزینه ها در محیط های اداری و تجاری و بانک ها می باشد. کرکره های پلی کربنات علاوه بر زیبایی و ظاهر بسیار لوکس و مدرنی که به محیط می بخشند، مقاومت خوبی در برابر ضربه و استرس به حساب می آیند.

یکی از مزیت های این گروه روکش رنگ های زیبایی است که می توان به عنوان رنگ های دکوراسیون داخلی مانند سفید، نارنجی، کرم، مشکی، خاکستری و قهوه ای انتخاب کرد.

البته لازم به ذکر است که از این سطل ها می توان برای محیط های مسکونی نیز استفاده کرد.

انواع کرکره لوکس پنجره ویلا دیجی صنعت طراحی هر نوع کرکره مدرن دیجی صنعت کرکره طرح چوب سلطنتی دیجی صنعت تعمیر کرکره برقی ورودی ساختمان ویلایی دیجی صنعت مشکلات کرکره برقی ورودی ساختمان کلاسیک دیجی صنعت کرکره ورودی راه پله دیجی صنعت مدل کرکره آلومینیومی ورودی ساختمان دیجی صنعت کرکره برقی شیشه ای پنجره دیجی صنعت کاتالوگ طرح کرکره ورودی درب آپارتمان دیجی صنعت کرکره حیاط ساده و زیبا دیجی صنعت کرکره برقی لوکس دیجی صنعت نقشه ساخت کرکره اتوماتیک درب حیاط دیجی صنعت ساخت کرکره برقی پارکینگ طبق ابعاد دیجی صنعت تولید کرکره های برقی بالکن ساختمان دیجی صنعت کرکره برقی حیاط شیک دیجی صنعت.

کرکره پنجره های فلزی

ترکیب زیبایی و ایمنی یکی از مهم ترین ویژگی های کرکره برقی آهن سازه فلزی پنجره است که اغلب در خارج از ساختمان و روی پنجره ها نصب می شوند.

این پنجره ها دارای بدنه فلزی و آلومینیومی بوده و در برابر زنگ زدگی، فشار، ضربه و تماس با باران اسیدی مقاوم بوده و در نتیجه در محیط های مسکونی و ویلایی قابل استفاده می باشد.

کرکره فلزی را می توان با کنترل از راه دور کنترل کرد. و در صورت قطع برق با دست هم قابل انجام است.

اجرای بسته شدن پنجره ها

بسته به نوع و جنس تیغه ها می توان از کرکره برقی آهن سازه فلز در محیط های مختلفی استفاده کرد. هدف از استفاده از این کرکره ها گاهی افزایش امنیت و جلوگیری از ورود افراد از داخل پنجره به محیط می باشد و گاهی از این کرکره ها فقط برای مخفی نگه داشتن محیط داخلی از دید دیگران استفاده می شود.

از جمله کاربردهای این دریچه ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

نصب کرکره پشت پنجره های فلزی در منازل و ویلاها

نصب کرکره پلی کربنات یا کرکره شفاف در ادارات و ساختمان های بانکی

قابل استفاده در محیط های تجاری و فروشگاه ها

قیمت کرکره

یکی از مهم ترین و مهم ترین مواردی که نه تنها هنگام خرید روکش پنجره، بلکه در خرید سایر وسایل مهم منزل و محل کار باید به آن توجه کرد، قیمت آن است.

قیمت کرکره برقی پنجره به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر همین اساس با بالا و پایین رفتن آنها مواجه می شویم

مهمترین مواردی که می تواند در قیمت کرکره برقی فلز سازه تاثیر بگذارد عبارتند از:

نوع موتور و اپراتور کرکره

موتور یا اپراتور مورد استفاده برای کرکره شامل موتورهای لوله ای و جانبی می باشد. نوع لوله ای فضای کمتری را اشغال می کند و مقاومت آن در برابر وزن کور کمتر از نوع جانبی است.

از طرفی موتورهای جانبی بسیار مقاوم هستند و طبیعتا فضای بیشتری را اشغال می کنند. به طور کلی و با توجه به مشخصات فنی موتورها قیمت کرکره برقی ایمن فیکس با موتور ساید نسبت به نوع لوله ای گرانتر است.

چگونه سایه را کنترل کنیم

کرکره ها را می توان بر اساس روش کنترل و مکانیزم به دو گروه برقی یا اتوماتیک و دستی تقسیم کرد. نوع دستی این کرکره برقی ایمن سازه قیمت ارزان تری دارند و برای محیط هایی که قصد پرداخت هزینه بالایی ندارند، انتخاب و خرید راحت خواهد بود.

مواد کرکره

همانطور که گفته شد کرکره برقی ایمن سازی از تیغه های فلزی و پلی کربنات ساخته می شوند. هزینه هر یک از این تیغه ها متفاوت است و بنابراین هزینه نصب کرکره تغییر خواهد کرد.

اندازه و ابعاد توری

یکی دیگر از عواملی که در قیمت هود موثر است اندازه و شکل آن است. هر چه پنجره بزرگتر باشد، خرید کرکره گرانتر خواهد بود که کاملا طبیعی و منطقی است.

هزینه تعمیر و سرویس کرکره برقی پارکینگ منزل دیجی صنعت مرکز تعمیرات کرکره برقی مدرن پلی کربنات دیجی صنعت نصب و تعمیر روشن نشدن کرکره برقی شبانه روزی حیاط کلاسیک دیجی صنعت کرکره پنجره و بالکن ریموت کنترلی دیجی صنعت کرکره باغ و ویلا دیجی صنعت کرکره باغی برقی ریموتی شیک دیجی صنعت و در هنگام قطعی برق چگونه کرکره برقی دیجی صنعت را بالا و پایین کنیم؟ کرکره ورودی باغ مدرن دیجی صنعت کرکره ورودی ویلایی باغ دیجی صنعت در ویلایی شیک دیجی صنعت کرکره ویلایی کلاسیک دیجی صنعت کرکره برقی ویلا لاکچری.

3 نکته مهم هنگام خرید ویندوز

برای اینکه از خرید و انتخاب خود راضی باشید، باید نکات مهمی را در انتخاب کرکره برای پنجره در نظر بگیرید:

نوع موتوری که برای کرکره برقی ایمن کمک استفاده می شود ارتباط مستقیمی با طول عمر آنها و همچنین نحوه عملکرد و صدای بلند آنها دارد. در بسیاری از موارد، پرداخت اندکی بیشتر برای انتخاب کرکره هایی با موتورهای باکیفیت، مزایای این ویژگی های مثبت را به همراه خواهد داشت.

مواد تیغه را با توجه به شرایط محیطی انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید فضای داخلی را از عموم پوشش دهید، انتخاب و خرید تیغه های پلی کربنات انتخاب خوبی نخواهد بود.

نصب کرکره برقی ایمن اصفهان پنجره را به متخصصان این حوزه بسپارید تا بهترین نتیجه را مطابق با استانداردها بگیرید.

برای دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش، کرکره پنجره برقی را از برندهای معتبر خریداری کنید.

دیجی صنعت یکی از گروه های مورد اعتماد در این زمینه است که علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، برای تضمین کیفیت، خدمات گارانتی و پس از فروش ارائه می دهد.

قفل پنجره

کرکره پنجره و کرکره فروشگاهی یکی از رایج ترین و پرکاربردترین کرکره برقی ایمن صنعت های موجود در بازار می باشد، از این رو امروزه شاهد حضور این محصولات بسیار زیبا و مقرون به صرفه در تمامی مغازه ها هستیم که هر کدام به نوبه خود عملکرد بسیار متفاوتی دارند. شاید از خود بپرسید که چگونه این محصول ایمنی فروشگاه ما را تضمین می کند؟

در پاسخ به سوال شما باید به شما بگوییم که به عنوان مثال فروشگاه های قدیمی معمولا دارای قفل هایی در سمت چپ، راست و پایین هستند که با استفاده از آنها می توانید امنیت فروشگاه خود را افزایش دهید.

اما امروزه دیگر نیازی به آن قفل های بسیار گران قیمت و پیچیده ندارید و از آنجایی که کرکره برقی ایمن مرکز توسط ریموت کنترل اصلی کنترل می شود، می توانید با نصب استیکرها زیبایی فروشگاه خود را بهبود بخشیده و امنیت آن را به طور کامل ارتقا دهید. مهم نیست چقدر قوی هستید، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید این محصول را تکان دهید!

تفاوت کرکره برقی ایمن مارکت پلی کربنات با کرکره برقی آلومینیومی

تیغه کرکره پلی کربنات مقاومت بسیار بالاتری نسبت به کرکره آلومینیومی دارد.

به دلیل استفاده از لوله های فولادی و آلومینیومی بین تیغه های پلی کربنات، استحکام بیشتری نسبت به درب های آلومینیومی دارد.

دمای ذوب آلومینیوم بالاتر از کامپوزیت پلی کربنات است، اما به دلیل مقاومت در برابر آتش و مقاومت در برابر آتش، پلی کربنات در برابر آتش بسیار مقاوم است.

کرکره های پلی کربنات به دلیل شفافیت این قابلیت را دارند که در روز و شب فضای داخلی را به نمایش بگذارند، در حالی که کرکره های آلومینیومی می توانند در هنگام بسته بودن مغازه ها و موسسات، درب را کاملا بپوشانند.

کرکره اتوماتیک ریموت کنترلی
کرکره برقی دیجی صنعت
💎 نوع کرکره برقی بهترین محصولات درب کرکره ای برقی موجود است
💲 قیمت کرکره برقی نازل ترین قیمت بازار
⏳ زمان نصب کرکره برقی بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان و انجام سفارش در کمترین زمانخدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378