قیمت حفاظ پنجره


تاریخ امروز :

امروزه انواع مختلفی از نرده پنجره فلزی را در مکان های گوناگونی مورد استفاده قرار می دهند و این امر نشان از ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر این محافظ ها به شمار می رود. نرده ها را جزئی از دکوراسیون داخلی ساختمان ها می‌دانند که علاوه بر زیبایی می توانند امنیت لازم را برای ساکنین فراهم نموده و شرایط مطلوب تری را برای آن ها رقم بزنند. در طراحی هایی که امروزه برای این نرده انجام می شوند سعی می شود تا آن ها را کاملا هماهنگ با دیگر بخش های ساختمان تولید نمایند بنابراین لازم است در زمان خرید نیز به نکات مهمی توجه داشته باشید تا در انتها بتوانید نرده های کاملا مناسب با مکان موردنظر ساختمان خود تهیه کنید.

در اینجا ممکن است شما نیز با این پرسش که نرده پنجره فلزی چه ویژگی های بارزی دارد مواجه شوید که در این نوشتار قصد داریم تا علاوه بر پاسخ به این پرسش به بررسی مهم ترین نکاتی که دانستن آن ها ضمن خرید الزامی هستند پرداخته و به این طریق اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر از شما می خواهیم تا انتها ما را مهمان نگاه های زیبای خود نمایید.


حفاظ پنجره

نرده پنجره فلزی چیست ؟

نرده فلزی پنجره به عنوان یک مانع برای عبور سارقین به شمار می رود که قادر است تا این راه را محدود نموده و شرایط امنیتی مناسبی را برای ساکنین ساختمان ها فراهم کند. علاوه بر این با استفاده از این نرده ها می توان از هرگونه پرت شدن اشیاء و یا کودکان از پنجره ها جلوگیری نمود و باید بدانید این امر اهمیت بسیار بالایی داشته و نباید نادیده گرفته شود. عمدتا نرده پنجره فلزی را به صورت آهنی ، فرفورژه و یا استیل تولید و به بازار عرضه می سازند که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. علاوه بر امنیت این محافظ ها می توانند زیبایی قابل توجه ای را به پنجره های شما بخشیده و در طراحی دکوراسیون نیز به شما کمک های شایانی نمایند تا به این طریق بتوانید افراد بسیاری جذب زیبایی نمای ساختمانی خود نمایید. در حال حاضر مراکز بسیاری وجود دارند که در راستای طراحی و تولید این نرده ها فعالیت داشته و قادرند تا با تکیه بر پرسنل حرفه ای خود هرانچه را انتظار دارید برایتان فراهم نموده و این محافظ ها را به سلیقه شما طراحی و تولید کنند.


عکس حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره فلزی دیجی صنعت

همان گونه که بیان شد در حال حاضر انواع مختلفی از حفاظ پنجره آهنی را می توان یافت که با ویژگی های بی نظیر خود می توانند بهترین ها را برای شما رقم بزنند. اگر بخواهیم اشاره ای نیز به انواع این حفاظ ها داشته باشیم می توان حفاظ پنجره ثابت ، آکاردئونی ، ریلی ، متحرک و حفاظ های داخلی و خارجی را نام برد که برحسب نیاز خود می توانید آن ها را طراحی نموده و از مریت های بارز آن ها نهایت لذت را ببرید.


قیمت حفاظ پنجره

اهمیت استفاده از حفاظ پنجره آهنی

با توجه به مجموعه تحقیقاتی که تاکنون صورت پذیرفته است نبود سیستم های امنیتی عامل اصلی سرقت ها به شمار می رود که برای جلوگیری از بروز آن ها باید به فکر راه چاره بود. در حال حاضر سیستم های امنتی خاصی روی کارآمده اند که می توانند با قابلیت های بی نظیر خود به شما کمک های شایانی نمایند اما حفاظ ها از گذشته تاکنون بسیار مورد توجه و توسط اکثر موردم مورد استفاده قرار می گیرند. این حفاظ ها مزیت های بی شماری برای شما به همراه دارند که با استفاده از آن ها می توانید از ورود افراد بیگانه به داخل ساختمان خود جلوگیری نمایید.

جالب است بدانید برای ورود سارقین به محوطه داخلی ساختمان 10 دقیقه زمان نیاز است اما اگر از نرده پنجره فلزی استفاده شود این میزان زمان افزایش یافته و حدود 30 دقیقه طول می کشد تا این افراد بتوانند وارد ساختمان شوند. البته این نکته را نیز فراموش نکنید که قابلیت ها و استحکام بالای این نرده ها امکان ورود را به این افراد نخواهد داد و قادر است تا از بروز چنین وقایعی جلوگیری کند. در حال حاضر تنوع بسیار بالایی را می توان برای این محاظ ها شاهد بود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند  اما تمام این محافظ ها کیفیت لازم را نداشته و ممکن است در ادامه استفاده شما را با مشکلات متعددی مواجه سازند.

بنابر مطالبی که بیان شد لازم است قبل از خرید نکات مهمی را رعایت نمایید تا درانتها بتوانید صاحب محصولی باکیفیت و مقاوم شده و از طراحی های خود نهایت لذت را ببرید. برخی ممکن است استفاده از سیستم ها امنیتی هوشمند را برای محافظ از ساختمان ها پیشنهاد دهند اما باید در نظر گرفت که این سیستم ها قیمت بالایی داشته و خرید آن ها برای برخی افراد امکان‌پذیر نیست.


انواع حفاظ پنجره

امنیت بالای ساختمان با حفاظ پنجره آهنی

با وجود روی کار آمدن سیستم های امنیتی هوشمند همچنان حفاظ های پنجره آهنی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و این امر به دلیل سطح امنیتی بالاتر این نرده ها است. به عبارت ساده‌تر می توان گفت انواع مختلف حفاظ های ساختمان از جمله حفاظ های روی دیوار ، حفاظ های پشت درب و حفاظ های پنجره آهنی امنیت بیشتری نسبت به سیستم های هوشمند داشته و می توانند به خوبی مجموعه نیازمندی های شما را بر آورده سازند. علاوه بر این باید بدانید که این محافظ ها قیمت مقرون به صرفه ای داشته و شما می توانید بسته به میزان بودجه خود انواع مختلفی از آن ها را طراحی نموده و در راستای افزایش سطح امنیت ساختمان خود به کار گیرید.


مدل حفاظ پنجره

مکان هایی که نصب محافظ پنجره آهنی برای آن ها ضرورت دارد

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به مکان های اشاره کنیم که نصب محافظ پشت پنجره آهنی برای آن ها ضرورت داشته و نباید به سادگی از کنار آن ها عبور نمود. به عنوان اولین مکان لازم است به پنجره هایی اشاره کنیم که از دید عموم افراد خارج بوده و به راحتی می توان به آن ها دسترسی داشت. این پنجره ها به سارقین این امکان را می دهند تا خیلی ساده و در سریع ترین زمان ممکن وارد ساختمان شوند بنابراین باید اقدامات لازم را در راستای نصب نرده پنجره فلزی برای آن ها را انجام داد. برخی دیگر از پنجره ها نسبت به پنجره های دیگر ارتفاع کمتری داشته و از سطح زمین می توان به آن ها دسترسی داشت. در چنین شرایطی نصب این محافظ ها برای این پنجره ها ضرورت داشته و می تواند سطح امنیتی ساختمان شما را افزایش دهد.


نرده پنجره

مهم ترین مزیت های استفاده از محافظ پشت پنجره آهنی

با توجه به مطالبی که تاکنون بیان شدند استفاده از محافظ پشت پنجره آهنی می تواند شما را با مزیت های قابل توجه ای مواجه نموده و شرایط مطلوبی را از نظر امنیتی برای ساختمان شما رقم بزند. از مهم ترین مزیت های بارز این محافظ ها می توان موارد زیر را نام برد که هر کدام در جای اهمیت بسیار بالایی دارند.


محافظ پنجره فلزی

برقراری امنیت ساختمان با محافظ پنجره

به عنوان اولین مزیت قصد داریم تا به افزایش سطح امنیت ساختمان ها با استفاده از حفاظ پنجره آهنی اشاره کنیم. در صورتی که ساختمان شما در فضاهای شلوغ و پرخطر واقع گردیده است لازم است در سریع ترین زمان ممکن نسبت به نصب این محافظ ها اقدام نمایید تا امنیت لازم را برقرار سازید. بنابر دلایل بسیاری استفاده از این محافظ ها پیشنهاد می گردد که از مهم ترین آن ها می توان به مقرون به صرفه بودن ، استحکام بالا ، شکستن پر سر و صدا و غیرقابل نفوذ بودن اشاره نمود که هرکدام اهمیت خاص خود را دارند و می توانند در این راستا به شما کمک های شایانی نمایند. شما می توانید این محافظ ها را از مراکز فروش بسیاری تهیه کنید اما حتما قبل از خرید نسبت به اعتبار بالای مرکز اطمینان یابید زیرا این مراکز قادرند تا محصولاتی باکیفیت بالا همراه با استانداردهای روز دنیا را طراحی نموده و در اختیار شما قرار دهند.


گارد پشت پنجره

جلوگیری از سقوط افراد و اشیاء با گارد پنجره

توصیه داریم اگر فرزند کوچک در منزل خود دارید حتما از نرده پنجره فلزی استفاده کنید زیرا این محافظ ها با قابلیت های بی نظیر خود قادرند تا از سقوط این افراد و یا پرت شدن اشیاء به فضای بیرونی جلوگیری نموده و آرامش خاطر شما را فراهم سازند. این حفاظ ها به شما این امکان را می دهند تا با خیالی آسوده در هر زمانی پنجره ها را باز نموده و دیگر نگرانی بابت فرزندان کوجک خود نداشته باشید.


طرح حفاظ پنجره

مقرون به صرفه بودن حفاظ پشت پنجره

سومین مزیت استفاده از محافظ پشت پنجره آهنی ، مقرون به صرفه بودن آن ها است زیرا این حفاظ ها از نظر قیمتی بسیار مناسب بوده و نسبت به سیستم ها امنیتی راحت قابل خریداری هستند. در بخش های قبل نیز اشاره نمودیم که سیستم های امنیتی هوشمند قیمت بالاتری دارند و ممکن است برخی افراد نتوانند به راحتی این سیستم ها را خریداری و مورد استفاده قرار دهند. در چنین شرایطی استفاده از حفاظ پنجره آهنی می تواند به این افراد کمک کند تا با میزان هزینه کمتری امنیت ساختمان خود را تامین کنند.


ارزانترین حفاظ پنجره

زیبا نمودن نمای ساختمان با حفاظ پنجره ساده و شیک

با توجه به پیشرفت های چشمگیری که در حوزه صنعت تولید درب و پنجره صورت گرفته است می توان طراحی های بی نظیری را نیز برای محافظ ها شاهد بود به گونه ای که این محافظ ها علاوه بر امنیت می توانند سطح زیبایی ساختمان شما را نیز افزایش دهند. سبک های متنوع و طراحی های جذاب از مهمترین ویزگی های بارز نرده پنجره های فلزی به شمار می روند که با بهره‌گیری از ان ها می توانید بهترین ها را برای خود رقم بزنید.


بورس حفاظ پنجره

نگهداری و مراقبت آسان نرده پنجره ضد سرقت

لازم است بدانید محافظ های پنجره نیاز به نگهداری خاصی نداشته و در ادامه استفاده نیز شما را با مشکلبات متعددی مواجه نمی سازند. علاوه بر این به راحتی می توان آن ها را تمیز نمود و این امر به عنوان یک مزیت بسیار قابل توجه بوده و می تواند به شما کمک های بسیاری نماید.


نرده حفاظ پنجره

دوام و ماندگاری بالای محافظ های پنجره نرده ای

بله درست متوجه شدید محافظ ها دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارند البته این امر به شرایطی همچون طراحی مناسب و مواد اولیه باکیفیت بستگی دارد که لازم است تمامی آن ها رعایت شوند تا بتوانید به طور مادام العمر از این محصولات استفاده نموده و از امنیت بالای ساختمان خود نهایت لذت را ببرید.


مدل حفاظ پنجره دوجداره

نکات مهم ساخت محافظ پنجره آهنی

همان گونه که در بخش های قبل نیز اشاره نمودیم در راستای ساخت و خرید حفاظ پنجره آهنی لازم است نکات مهمی را رعایت نمود تا بتوانید محصولی کاملا متناسب با ساختار پنجره های خود را تهیه کنید. نکاتی که در ادامه بیان می کنیم مهم ترین نکاتی به شمار می روند که رعایت نمودن آن ها الزامی بوده و نباید به سادگی از کنار آن ها عبور نمود.


حفاظ پنجره از داخل

حفاظ پنجره آهنی

حفاظ پنجره آماده

حفاظ پشت پنجره ای

حفاظ پنجره افقی
حفاظ پنجره دیجی صنعت
💎 نوع حفاظ پنجره بهترین محصولات نرده آهنی پنجره موجود است
💲 قیمت حفاظ پنجره نازل ترین قیمت بازار
⏳ زمان نصب حفاظ پنجره بازه زمانی 2 الی 4 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان و انجام سفارش در کمترین زمانخدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09194000244