قیمت دزدگیر اماکن


تاریخ امروز :

سفارش خرید دزدگیر اماکن به جهت افزایش امنیت منازل و مغازه ها و فروشگاه ها در حجم های زیاد صورت می گیرد. درحال حاضر ساختار دزدگیر اماکن و منزل را به گونه ای طراحی می کنند که قابلیت نصب در فضاهای مختلف را داشته باشد. مجموعه دیجی صنعت در زمینه نصب دزدگیر خانه آپارتمانی و مغازه و فروش این محصول در تنوع بالا و خدمات حرفه ای ارائه می دهد.


نصب دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن چیست؟

دزدگیر اماکن به عنوان یک سیستم نظارتی حفاظتی و امنیتی قوی عمل کرده و در صورت نصب اصولی می تواند جلوی ورود سارقین به فضای داخل را بگیرند و در صورت نفوذ این افراد با اعلان آژیر اطلاع رسانی می کند.

در واقع به محض ورود یک فرد غریبه به فضای حریم خصوصی با شکستن قفل هشدارهای امنیتی تلاش می کنند، تا با شیوه های مختلف به صاحبین اماکن اطلاع رسانی کنند.

درحال حاضر ساختار دزدگیر اماکن در تنوع بالایی طراحی می‌ شود، به همین جهت به آسانی می توان از آن در کارگاه های تولیدی کارخانجات صنعتی واحدهای تجاری، منازل مسکونی، فروشگاه ها، مغازه ها و بسیاری از فضاهای دیگر استفاده نمود.


مرکز خرید دزدگیر خانگی

بهترین دزدگیر اماکن کدام است؟

دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت جزء کاربردی ترین تجهیزات ایمنی است که بدون شک در حال حاضر مورد استفاده در فضاهای مختلف قرار می گیرند. در صورتیکه دزدگیر اماکن با دوربین های مداربسته تشکیل یک سیستم حفاظتی را بدهند می توان گفت که از لحاظ امنیت فضا در بالاترین سطح ممکن قرار می گیرد.

چرا که در زمان نفوذ سارقین به فضای داخل سنسورهای دزدگیر با تشخیص حرکت در محیط باعث فعال شدن پنل مرکزی و نهایت تلفن به صاحب سازمان می شود. در صورتی که در محیط مورد نظر دوربین هم نصب باشد، امکان ارسال تصاویر به گوشی موبایل صاحبین سازمان ها وجود دارد.

معمولاً بهترین دزدگیر اماکن را به همراه لوازم جانبی مختلفی ارائه می دهند که وجود همه این لوازم در کنار یکدیگر موجب شده تا یک محیطی کاملاً امن برای آسوده بودن خیال کاربر ایجاد شود.

مهمترین اقلام ارائه شده به همراه دزدگیر اماکن مواردی مانند پنل اصلی تلفن کننده چشم های دیجیتال و سنسور حساس به حرکت و لرزش است که به افراد کمک می‌کند تا به شکل قوی‌تری از ساختمان و فروشگاه خود محافظت نمایند.

از ویژگی ‌های خاص دزدگیر اماکن می توان به این گزینه اشاره کرد که در فروشگاه ها فروشنده می تواند در تایم های استراحت خود با استفاده از ریموت دزدگیر را تنظیم کرده و به استراحت بپردازد و به محض وارد شدن مشتری، آژیر شروع به زدن می کند و فروشنده مطلع می شود.

در صورتی که نگران محیط خود و اطرافیان تان هستید، بدون شک سفارش خرید دزدگیر اماکن از مجموعه دیجی صنعت می تواند بهترین انتخاب شما باشد که یک محیط امن به همراه آرامش را برای خود به ارمغان بیاورید.


شرکت فروش دزدگیر منزل و آپارتمان

چرا دزدگیر منزل و اماکن بخریم؟

هر زمان که به فکر تأمین امنیت منازل مسکونی، اماکن تجاری یا هر فضای دیگری باشید، معمولاً دو گزینه اساسی پیش روی شما قرار می گیرد. می توانید با استفاده از دوربین های مدار بسته یا دزدگیرهای اماکن امنیت محیط را افزایش دهید.

دوربین های مداربسته به طور کامل نمی توانند امنیت محیط را تأمین کنند؛ به همین جهت پیشنهاد ما به تمامی افرادی که به دنبال تأمین محیط های خود هستند خرید دزدگیر اماکن است.

از جمله مزیت های مهم نصب دزدگیر اماکن در محل زندگی یا کسب و کار این است که به محض ورود غیرمجاز افراد ناشناس زنگ خطر به صدا می آید و همسایگان را مطلع می کند. در چنین شرایطی متجاوزان با سرعت بیشتری متوالی می ‌شوند.

اما در هنگام استفاده از دوربین های مدار بسته ممکن است که به خوبی چهره افراد سارق ضبط نشود و همچنین در نهایت پس از سرقت شما مطلع می گردید.


قیمت دزدگیر مغازه و فروشگاه

انواع دزدگیر خانه و مغازه بر حسب سیستم کارایی

سیستم های اعلام خطر یا همان دزدگیر اماکن در انواع مختلفی تولید شده تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. در حال حاضر انواع سیستم از لحاظ کارایی وجود دارند که بر حسب شرایط و نیاز خود می توانید هر کدام از این سیستم ها را تهیه کنید.

سیستم دزدگیر بدون تلفن کننده

سیستم دزدگیر بدون تلفن کننده در صورت نفوذ سارقین با هشدار اطلاع رسانی می کند.

سیستم دزدگیر با تلفن کننده ثابت

سیستم دزدگیر با تلفن کننده ثابت با اتصال به خط تلفن ثابت که قابلیت ذخیره سازی تا ۲۰ شماره تلفن را دارد، به صاحبین فضا اطلاع می دهد.

سیستم دزدگیر با تلفن کننده سیم کارتی

سیستم دزدگیر با تلفن کننده سیم کارتی بیشتر برای فضاهای دور از شهر کاربرد داشته که خط تلفن ثابت ندارند؛ اما به طور کلی استفاده کردن از این سیستم بهتر است. چرا که برنامه آن را می توان بر روی موبایل نصب کرده و تمامی دستورات خود را به صورت پیامکی از راه دور به دزدگیر ارسال کنید.


بهترین دزدگیر اماکن

معرفی انواع دزدگیر اماکن بر حسب کارایی

در حال حاضر که انواع دزدگیر اماکن از لحاظ سیستم وجود دارد از لحاظ کارایی نیز دزدگیر اماکن در چندین دسته و گروه قرار می گیرد تا برای هر فضا بتوان از دزدگیر مناسب استفاده کرد.

در این بخش به بررسی انواع دزدگیر اماکن بر حسب کارایی آن ها می پردازیم:

دزدگیر اماکن آژیری

این مدل از دزدگیرها جزء ابتدایی ترین سیستم های امنیتی است که توسط سنسورها تشخیص حرکت های غیر مجاز صورت گرفته و با به صدا در آمدن آژیر و در برخی از مدل ها با امکان تماس شماره های ضروری افراد را از وجود سارقین مطلع می کند.

دزدگیر اماکن سخنگو

دزدگیر اماکن سخنگو جزء مرسوم ترین نوع دزدگیرهایی هست که در محیط های تجاری و مسکونی کاربرد دارد. این دزدگیر علاوه بر امکان آژیر قابلیت ضبط پیام صوتی و برقراری تماس اتوماتیک با شماره های از پیش مشخص شده را به وجود می آورد.

دزدگیر اماکن بی سیم

دزدگیر اماکن بی سیم به وسیله وایرلس بین پنل مرکزی و سنسورها ارتباط برقرار می کنند که پس از تشخیص ورود سوژه به محل سرقت با ارسال پالس های تحریک از چشمی دزدگیر به فرمان آن و شماره گیری اضطراری را صادر می کند. این دزدگیر در محل به صورت کاملا شکیل و بدون به هم ریختگی محیط نصب می گردد.

دزدگیر اماکن با سیم

دزدگیر اماکن با سیم بین پنل مرکزی و سنسورها به وسیله سیم ارتباط برقرار کرده و مزیت این دزدگیر به نسبت مدل های بدون سیم استفاده نکردن از باتری است که خیال مصرف ‌کننده از خاموش نشدن ناگهانی آن راحت است.


سیستم اعلام هشدار پیامکی منازل

نکات مهم برای سفارش خرید دزدگیر اماکن و خانه آپارتمانی

استفاده و نصب دزدگیر اماکن برای حفاظت از منازل اهمیت زیادی پیدا می کند؛ اما مسئله مهم سفارش خرید دزدگیر اماکن مناسب با محیط است که بتواند بدون سیم عمل کرده و بدون خطا گزارشات خود را اطلاعات دهد.

دستگاه های دزدگیر هم مانند سایر دستگاه ‌های برقی و الکترونیکی ممکن است دچار مشکلاتی شوند. اما با انتخاب مناسب این دزدگیرها می توانید زمان خراب شدن آنها را به تعویق بیاندازید. چرا که اگر در زمان نامناسب خراب شوند، احتمال سرقت را افزایش می دهند.

در این بخش به بررسی نکات مهم برای سفارش خرید دزدگیر اماکن مناسب می پردازیم:

استفاده از دزدگیرهای سیم کارتی

بهتر است که از دزدگیرهای اماکن سیم کارتی استفاده کنید؛ چرا که امکانات بالاتری نسبت به دزدگیرهای خط ثابت یا بدون تلفن کننده دارند. می توانند گزارشات کامل‌ تری را در زمینه قطع برق، فعال یا غیرفعال شدن دستگاه از طریق ریموت ها اطلاع بدهند.

استفاده از دزدگیرهای باسیم

برای مکان های پرتردد و شلوغ بهتر است از سنسورهای باسیم استفاده کنید؛ چرا که سنسورهای بی سیم بیشتر عمل کرده و ممکن است باتری آن ها سریع تر تمام شود.

انتخاب برندهای مطرح

انتخاب برندهای مطرح موجب می‌ شود تا مناسب ترین نوع دزدگیر را تهیه کنید که از کیفیت تمامی بخش های آن مطمئن گردید.

انتخاب مرکز فروش معتبر

مراکز فروش را برای خرید دزدگیر انتخاب کنید که این محصول کاربردی را به همراه مشاوره دقیق و کامل ارائه دهند، تا با اطلاعات کافی دست به خرید بزنید.


سیستم اعلام سرقت آپارتمان

نصب دزدگیر منزل و اماکن چگونه است؟

نصب صحیح دزدگیر اماکن برای کلیه فضاهایی که وظیفه حفظ امنیت آن به عهده دزدگیر اماکن است، اهمیت پیدا می کند. چرا که نصب دزدگیر با عملکرد درست و بدون خطا احتمال سرقت را کاهش می دهد.

در صورتی که از شرکت نصب برای نصب دزدگیر استفاده کنید، به طور حتم با وجود افراد متخصص و حرفه ای تمامی نکات لازم و ضروری را رعایت می کنند، تا در نهایت یک دزدگیر کاملا ایمن با عملکرد سریع و فوری داشته باشید.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان چشمی دزدگیر را در کنار تلفن کننده های سیم کارتی قرار ندهید. چرا که به دلیل سیگنال های رادیویی بین دستگاه تلفن کننده سیم کارتی و شبکه دزدگیر اماکن در عملکرد سنسور اختلال ایجاد می ‌شود. پس رعایت فاصله مناسب بین این دو قطعه و تنظیم دقیق چشمی می تواند از بروز مشکلات مختلف جلوگیری نماید.

نکته مهم دیگر اینکه حرارت نور خورشید یا لوازم گرمایشی تا حد زیادی باعث تحریک چشمی می شوند. پس از قرار دادن چشمی در فضاهای مقابل پنجره و سیستم های حرارتی جلوگیری کنید.

مهمترین مسئله پس اتمام نصب دزدگیر حتماً آن را چندین بار تست کنید، تا از عملکرد درست دستگاه و به‌ خصوص تلفن کننده آن مطمئن شوید. البته مسئله مهم این است که حتماً شرکت نصب برای شما نرم‌افزار دزدگیر اماکن را فعال کند.


دزدگیر اماکن ارزان

مراحل نصب دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن از دو بخش سخت ‌افزاری و نرم‌افزاری تشکیل شده که تسلط کافی به مراحل نصب هرکدام از این بخش ها در نهایت یک سیستم کاملاً استاندارد با عملکرد فوری و مناسب را به وجود می آورد.

نصب بخش سخت افزاری دزدگیر اماکن از بخش هایی مانند نصب پنل، نصب باتری، جانمایی و نصب سنسورهای چشمی و مگنتی، نصب آژیر و نصب بلندگو  را شامل می شود.

نصب بخش تنظیمات نرم افزاری شامل تعریف شماره های تلفن ضروری، تعریف شماره های تماس پیامکی و نامگذاری سنسورها و همچنین تغییر رمز عبور است.


دزدگیر اماکن بی سیم دیجی صنعت

عوامل موثر بر قیمت دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن تأثیر زیادی در جلوگیری از ایجاد سرقت های پیاپی منازل مسکونی، فروشگاه ها و همچنین مراکز تجاری و کارخانجات دارد. به همین جهت افراد زیادی تمایل به استفاده از این دزدگیرها برای ایجاد امنیت بیشتر در محیط خود پیدا کرده ‌اند.

اما مسئله مهم برای خریداران رو شدن با قیمت های متفاوت این محصولات که آنها را دچار سردرگمی می‌کند که کدام دزدگیر مناسب است.

عوامل زیادی وجود داشته که بر قیمت‌ دزدگیر موثر بوده، پس با شناخت این عوامل به شکل بهتری می توانید دزدگیر مورد نظر خود را تهیه کنید:

نوع دزدگیر از لحاظ سیستم

دزدگیرها از لحاظ سیستم کارکرد به چند دسته طبقه بندی می شوند که هر کدام برای فضای خاصی مناسب است.

با سیم یا بدون سیم بودن

قیمت دزدگیرهای با سیم و بدون سیم از لحاظ تعداد قطعات مورد استفاده و همچنین هزینه صرف شده برای سیم یا وایرلس ها با یکدیگر تفاوت دارند.

محل نصب دزدگیر

معمولاً تعداد سنسورهای دزدگیرها را بر اساس محل نصب آنها مشخص می کنند و هر چقدر که تعداد سنسور بیشتر نیاز باشد در نتیجه قیمت آن هم افزایش می یابد.

برند تولید کننده

در حال حاضر دزدگیر اماکن در تنوع بالایی از لحاظ شرکت ‌های سازنده در بازار یافت می شود، هر چقدر این شرکت‌ها از اعتبار بیشتری برخوردار باشد، در نتیجه قیمت دزدگیرهای آنها نیز افزایش می یابد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش از عوامل مهمی است که بر قیمت تأثیر دارد، چرا که دزدگیرهای گارانتی دار کیفیت بالاتری دارند و در صورت بروز هر نوع مشکل به آسانی می ‌توان آنها را حل کرد.


دزدگیر اماکن تلفن کننده
دزدگیر اماکن چیست
دزدگیر اماکن دیجی صنعت
💎 نوع دزدگیر اماکن بهترین محصولات دزدگیر ویلا، آپارتمانی و مغازه موجود است
💲 قیمت دزدگیر اماکن نازل ترین قیمت بازار
⏳ زمان نصب دزدگیر اماکن بازه زمانی 1 روزه
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان و انجام سفارش در کمترین زمان


پک کامل دزدگیر اماکن

خرید دزدگیر اماکن از دیجی صنعت

دزدگیر اماکن در تنوع بالایی از لحاظ نحوه کارکرد نوع سیستم های قرار گرفته شده در دزدگیر و همچنین لوازم جانبی مختلف ارائه شده به همراه دزدگیرها وجود دارد.

انتخاب یک مجموعه‌ای که تمامی این موارد را با کیفیت بالا و قیمت های مناسب ارائه دهد کمک می کند تا همه افراد با توجه به شرایط اقتصادی خود و فضای مدنظر مناسب‌ترین دزدگیرها را تهیه کنند.

مجموعه دیجی صنعت یکی از بهترین مراکزی است که با فروش دزدگیر اماکن در تنوع بالا از لحاظ کیفیت و قیمت توانسته، نیاز همه خریداران را به طور کامل تامین نماید.

یکی از مهمترین ویژگی ‌های مجموعه دیجی صنعت شرایط نصب دزدگیر اماکن به صورت کاملاً حرفه ‌ای و تخصصی است که موجب می ‌شود خریدار با خیال راحت از نصب درست و استاندارد این محصول را تهیه کند.

چرا که در صورت خرید پیشرفته ترین سیستم دزدگیر اماکن اگر نصب آن به صورت دقیق و اصولی انجام نشود، هیچ بازخورد مثبتی به وجود نمی آورد. پس ارائه خدمات نصب در این مرکز خرید سبب استقبال بیشتر خریداران می گردد.

اگر در بین تنوع بالای محصولات موجود در بازار دچار سردرگمی شده اید و نمی توانید یک نمونه مناسب انتخاب کنید کارشناسان این مجموعه می توانند به شکل کاملاً رایگان با در نظر گرفتن شرایط و نیاز شما بهترین نمونه ‌ها را معرفی کنند.خدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378