قیمت حفاظ پنجره upvc


تاریخ امروز :

مسئله امنیت یک موضوع بسیار مهم می باشد که امروزه ذهن بیشتر افراد را درگیر خود نموده است که امروزه برای امنیت خانه از ابزار و امکانات مختلف استفاده می‌کنند که یکی از آنها استفاده نمودن از حفاظ پنجره دوجداره UPVC می باشد که مانند یک نگهبان عمل می کند  و امنیت خوبی دارد.

این نوع پنجره برای افرادی که دارای فرزند کوچک می باشند بهترین گزینه بوده که از بروز حوادث جبران ناپذیر به شدت جلوگیری می کند. حفاظ پنجره دوجداره یکی از متداول ترین و معروف ترین حفاظ ها می باشند که بسیار مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته اند و با توجه به داشتن ویژگی و خصوصیات خاص، جایگزین بسیاری از آنها شده اند، در نتیجه بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده‌اند و جزءپرفروش‌ترین‌ها محسوب می شوند.


حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره دوجداره UPVC  بسیار سبک است و دارای چگالی کمی می باشد و برای مکان هایی که نیاز به فشار کمتری می باشد بهترین گزینه است. حفاظ آهنی یک حفاظ سنگین بوده و به دلیل اینکه این نوع حفاظ امکان دارد دچار زنگ زدگی شود در شهر ها و مکان هایی که در تماس مستقیم با آب و رطوبت قرار دارند کمتر از آن استفاده می کنند.

هر کدام از حفاظ ها دارای ویژگی های خاص هستند که خرید آنها با توجه به بودجه و سلیقه شخصی هر فرد صورت می گیرد. این نرده ها دارای رنگ های مختلفی نیز می باشند و شما می توانید آن را با توجه به رنگ نمای ساختمان انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.


حفاظ پنجره upvc

ویژگی های حفاظ پنجره دوجداره UPVC

حفاظ پنجره دوجداره UPVC دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد و یکی از ویژگی های بسیار خوب آن، داشتن شکل ظاهری بسیار مناسب می باشد که علاوه بر ایجاد امنیت نما و جلوه خاصی را به ساختمان و فضای اطراف می دهد و زیبایی آن را نیز دوچندان می‌نماید که یک مساله بسیار مهم و حائز اهمیت برای بیشتر مشتریان می باشد.

این محصول مقاومت بالایی را در برابر فشار سنگین دارد، در نتیجه کمتر دچار شکستگی خواهد شد، به همین منظور وقتی شما آن را خریداری می کنید می توانید سالیان سال از آن استفاده کنید، بدون اینکه تغییری در شکل ظاهری و ماهیت آن ایجاد شود.

این محصول در برابر گرما و سرما نیز هیچ گونه عکس العملی از خود نشان نمی دهد که همین امر باعث شده است که شما بتوانید آن را هم در فضای داخل و هم در خارج از منزل نیز استفاده کنید و همچنین از ورود هوای سرد جلوگیری کرده که باعث صرفه جویی در مصرف گاز می شود.

از ویژگی دیگر این محصول ضد آب بودن آن می باشد و همچنین عایق حرارتی و صوتی بسیار خوبی می باشد، در نتیجه مصرف انرژی را بسیار کاهش می دهد و همچنین از انتقال صدا نیز جلوگیری می کند، در نتیجه برای خانه های امروزی که همگی به صورت آپارتمان می باشند بسیار مناسب هستند و برای ایجاد آرامش و انتقال صدا امروزه از این محصول بسیار استفاده می کنند.

ویژگی دیگر این محصول مقاومت بالای آن در برابر آتش‌سوزی و حرارت می باشد که نقش بسیار مهمی در برابر ایمنی دارد. داشتن قیمت مناسب نیز از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول می باشد که کاملاً مناسب و مقرون به صرفه بوده و هر شخص با هر توان مالی به راحتی می تواند آن را خریداری و مورد استفاده قرار دهد.

ویژگی دیگر این محصول نصب آسان آن بوده و در نتیجه شما بدون پرداخت هزینه اضافی می توانید آن را به راحتی نصب کنید.


نرده پنجره pvc

آیا پنجره دوجداره UPVC نیاز به حفاظ دارد؟

به کار بردن حفاظ برای پنجره دوجداره UPVC بستگی به شرایط و محیط مورد نظر دارد، به گونه ای که برای درب و پنجره ای که دارای مساحت بسیار زیادی است حتماً استفاده از حفاظ ضروری بوده و شما می توانید برای آن از حفاظ های نرده ای و موارد دیگر استفاده کنید.

با توجه به اینکه حفاظ پنجره دوجداره UPVC  به صورت پلاستیکی است و دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد امکان دارد سارقان با ترفندهای مختلف بتوانند از این پنجره‌ها عبور کنند، در نتیجه استفاده از حفاظ بهتر می باشد.

حفاظ پنجره دوجداره UPVC به دلیل سبک بودن امکان شکستگی آنها آسان بوده و شخصی که قصد سرقت دارد با یک جسم تیز به راحتی می تواند این پنجره ها را باز کند، یکی از دلایل استفاده از حفاظ همین امر می باشد، در نتیجه با توجه به اینکه استفاده نمودن از هر کدام از این جنس ها باعث نمی شود که سارقان نتوانند شیشه را بشکنند، به همین منظور ما به شما توصیه می‌کنیم که حتماً از حفاظ های مختلف استفاده کنید.

از جمله حفاظ ها، حفاظ فلزی بوده که یکی از بهترین حفاظ ها به شمار می آید، ولی اگر برای شما زیبایی مهم می باشد، برای زیباتر کردن فضای ساختمان خود بهتر است از حفاظ های استیل استفاده کنید ولی از نظر امنیت و عایق، حفاظ های کرکره ای گزینه خوبی خواهد بود، در نتیجه با تمام گفته‌های بالا به این نتیجه می‌رسیم که استفاده از حفاظ برای پنجره دوجداره upvc بسیار مهم است.


قیمت نرده حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره دوجداره دیجی صنعت برای افزایش امنیت

انواع حفاظ پنجره دوجداره که برای افزایش ایمنی به کار می روند، بسیار متنوع بوده که این تنوع شامل مدل ظاهری و همچنین جنس و برند محصول می باشد، به گونه ای که شما با مراجعه به بازار شاهد تنوع بی نظیر این محصول می باشید و راه انتخاب برای شما نیز آسان تر می شود که می توانید با توجه به نیاز مصرف خود آن را خریداری کنید. برخی از این نوع حفاظ ها به صورت کشویی باز می شوند که در مواقع لزوم شما میتوانید این حفاظ ها را باز و بسته کنید که از قابلیت های بسیار خوب آن ها به شمار می آید.

نوع دیگر این حفاظ ها به صورت نرده ای و برخی به صورت ضربدری می باشند که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند.

نوع دیگر این محصول به صورت طرح مدرن بوده که تمام فضای پنجره شما را پوشش نمی دهد و تنها بخش پایینی آن را در بر می‌گیرد که بسیار زیبا و خاص هستند.

نوع دیگر این محصول به صورت حفاظ فرفوژه است که این حفاظ ها به دلیل اینکه در کوره داغ شده اند به شکل های مختلفی می توانند تولید شوند که از قابلیت‌های خوب آن به شمار می‌آید و به همین منظور در بیشتر مناطق می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

شما امروزه در بیشتر خانه ها شاهد استفاده نمودن از هر کدام از این حفاظ ها می باشید که حتی نصب آن نیز برای تمام خانه ها ضروری می باشد.


حفاظ پشت پنجره یو پی وی سی

خرید نرده پنجره دیجی صنعت


خدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09194000244