قیمت جک پارکینگ کامفورت


تاریخ امروز :

راحت شدن امور بشر، یکی از مزیت های تکنولوژی های نوین است. در گذشته لازم بود که افراد برای باز کردن درب پارکینگ از خودروی خودشان پیاده می شدند و پس از باز کردن درب پارکینگ، مجددا به خودرو سوار می شدند. ولی امروزه، باز و بسته شدن درب پارکینگ به لطف وجود جک های پارکینگ بسیار ساده شده است. جک پارکینگ به منظور باز و بسته شدن درب پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از بهترین جک های پارکینگ موجود در بازار، جک پارکینگ مدل کامفورت می باشد.

این نوع جک به دلیل راحتی استفاده و کیفیت بالایی که دارد، جزء بهترین جک های موجود در بازار است. خرید جک پارکینگ مدل کامفورت به افرادی که به قیمت و کیفیت اهمیت زیادی می دهند، توصیه می شود.


جک کامفورت

جک پارکینگ مدل کامفورت چیست؟

جک پارکینگ یکی از لوازم الکترونیکی است که برای پارکینگ های مجتمع مسکونی و مجتمع های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این جک در واقع، باز و بسته کننده درب های پارکینگ می باشند و در انواع مختلفی تولید می شوند. کیفیت جک های پارکینگ بستگی به عوامل بسیار متنوعی دارد و لازم است که افراد برای خرید جک پارکینگ حتما و حتما به یکی از بهترین فروشگاه ها مراجعه نمایند.

یکی از بهترین جک های موجود در بازار، جک پارکینگ مدل کامفورت است. این جک به دلیل اینکه دارای کیفیت بسیار عالی است، توانسته به یکی از محبوب ترین جک های موجود در بازار ایران تبدیل شود. اگرچه این جک پارکینگ ساخت کشور ایران است؛ اما از لحاظ کیفیت با نمونه های خارجی رقابت می کند. از طرف دیگر، می توان با قیمت بسیار به صرفه اقدام به خرید جک پارکینگ مدل کامفورت نمود.

جک پارکینگ مدل کامفورت از جمله جک های موجود در بازار بوده که توسط برند کامفورت به تولید رسیده است. این جک به دلیل اینکه می تواند وزن بسیار بالایی را تحمل کند، برای درب های ساختمان های بزرگ، درب پارکینگ ها و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد.


جک درب پارکینگ مدل کامفورت

خرید جک پارکینگ مدل کامفورت و مزیت های آن

جک پارکینگ مدل کامفورت به دلیل محبوبیت بسیار زیادی که دارد، توانسته جای خود را میان لوازم تولیدی کشور ایران باز کند. به همین خاطر، بسیاری از مهندسین و ساختمان سازها علاقه مند به خرید جک پارکینگ مدل کامفورت می باشند.

اگرچه در حال حاضر، تنوع بسیار بالایی از جک های مدل کامفورت در بازار کشور ایران وجود دارند، اما هر کدام از این جک دارای کیفیت خوبی می باشند. به همین خاطر، خرید جک پارکینگ مدل کامفورت مزیت های بسیار زیادی را به همراه دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.


جک برقی کامفورت

ویژگی های فنی این نوع جک برای پارکینگ

با توجه به اینکه انواع جک پارکینگ مدل کامفورت متفاوت هستند، ویژگی های فنی هر یک از آن ها نیز می تواند متفاوت باشد. از این رو توصیه می شود که افراد قبل از خرید جک پارکینگ، به مشخصات فنی هر یک از جک های پارکینگ مدل کامفورت و همچنین، ویژگی های این جک ها توجه داشته باشند.

خوشبختانه، جک مدل کامفورت با کیفیت بسیار بالا و با تکنولوژی های جدید قابل تهیه می باشد. از این رو می توان این جک را بر اساس نیاز تهیه کرد. از جمله قابلیت های فنی برخی از جک های پارکینگ مدل کامفورت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

قابلیت اتصال به سیستم کنترل تردد

یکی از ویژگی های فنی جک کامفورت این است که می تواند به سیستم های کنترل تردد وصل گردد. در واقع، سیستم های کنترل تردد برای باز کردن درب پارکینگ به صورت اتوماتیک و بر اساس یک سری از محدودیت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به نیاز بسیاری از پارکینگ ها برای استفاده از سیستم های کنترل تردد، یکی از مزیت های جک پارکینگ مدل کامفورت این است که به این سیستم ها متصل می گردد. البته در هنگام خرید جک پارکینگ مدل کامفورت به این دارا بودن این قابلیت در جک توجه داشته باشید.

داشتن ریموت کنترل برای جک پارکینگ

یکی دیگر از ویژگی های فنی که برای جک های پارکینگ مدل کامفورت وجود دارند، ریموت های کنترلی می باشند. ریموت های کنترلی به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرند تا بتوانند عبور و مرور خودروها را تنظیم کنند.

معمولا اکثر جک های موجود در بازار، دارای دو ریموت کنترل کننده می باشند. البته به این موضوع توجه داشته باشید که جک هایی که به سیستم های کنترل تردد متصل می شوند، باز هم امکان کنترل شدن با ریموت را دارند. فقط با این تفاوت که یک قابلیت به قابلیت های آن ها اضافه شده است.

زمان باز کردن جک

از دیگر ویژگی های فنی جک پارکینگ مدل کامفورت، زمان باز کردن جک پارکینگ است. به طور کلی، برخی از جک ها قابلیت باز شدن در سریع ترین زمان ممکن را دارند. ولی برخی از جک ها در زمان طولانی تری باز و بسته می شوند.

یکی از قابلیت ها و ویژگی های فنی جک پارکینگ مدل کامفورت این است که امکان تنظیم زمان بسته شدن خودکار را نیز فراهم نموده است. یعنی شما می توانید به صورت خودکار به جک یک زمان بسته شدن (مثلا 1 دقیقه) بدهید تا درب پس از باز شدن به صورت خودکار بسته شود.


قیمت جک کامفورت درب حیاط

قیمت جک پارکینگ کامفورت چقدر است؟

یکی از دغدغه های افراد برای خرید جک پارکینگ مدل کامفورت، قیمت این نوع جک است. به طور کلی، عوامل زیادی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت نهایی جک پارکینگ تاثیر بگذارند. همچنین، بالا رفتن قیمت مواد اولیه و هزینه نهایی ساخت، بر روی قیمت نهایی جک پارکینگ تاثیر می گذارد. بنابراین، نمی توان قیمت مشخصی را برای جک پارکینگ کامفورت تعیین نمود.

یکی از عوامل موثر بر روی قیمت نهایی جک پارکینگ مدل کامفورت، حداکثر وزن قابل تحمل توسط هر لنگه است. در واقع، هر چقدر میزان وزن قابل تحمل توسط هر لنگه افزایش پیدا کند، قیمت جک پارکینگ نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

به طور مثال، قیمت جک پارکینگی که وزن بالای 500 کیلوگرم را تحمل می کند، بیشتر از قیمت یک جکی است که وزن بالای 400 را تحمل می کند. البته در هنگام خرید جک پارکینگ به این موضوع توجه داشته باشید که وزن قابل تحمل هر لنگه از جک، به صورت حداکثر محاسبه می شود. یعنی اینکه یک لنگه از جک می تواند حداکثر 500 کیلوگرم وزن را تحمل کند.


خرید جک کامفورت


خدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378