قیمت کرکره برقی پنجره


تاریخ امروز :

در سال های اخیر تکنولوژی به سمت و سویی رفته است تا بتواند باعث امنیت بیشتر منازل و ساختمان ها شود. به طور کلی، روش های مختلفی وجود دارند که می توانند امنیت منازل، ساختمان ها و ... را افزایش دهند. استفاده از کرکره برقی برای پنجره یکی از روش های نوینی است که با توجه به شرایط هر منزل و یا ساختمان قابل استفاده می باشد.

کرکره های برقی که برای پنجره مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند امنیت ساختمان را افزایش دهند و باعث کاهش صدا و نویز وارد شده به یک ساختمان شوند. با توجه به مزیت های بسیار زیادی که برای کرکره برقی برای پنجره وجود دارند، در حال حاضر بسیاری از مردم به دنبال خرید این کرکره های برقی می باشند.


کرکره برقی پنجره ای

کرکره برقی پنجره چیست؟

با توجه به افزایش نیاز مردم برای تامین امنیت، بسیاری از تکنولوژی های نوین در این راستا عمل می کنند. استفاده از کرکره برقی پنجره باعث افزایش امنیت منازل و ساختمان ها می شود. کرکره برقی پنجره یکی از ابزارهای نوینی است که بر روی پنجره ها قابل نصب بوده و می تواند به راحتی تمامی ابعاد پنجره را بپوشاند.

کرکره های برقی که برای پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند، تقریبا مشابه با کرکره های برقی مغازه ها و پارکینگ ها می باشند. تفاوتی که میان این کرکره های برقی وجود دارد، ابعاد و نوع موتور مورد استفاده قرار گرفته می باشد.

کرکره برقی پنجره از یک موتور و از یک تیغه فلزی تشکیل شده است. تیغه فلزی و موتور تکان دهنده تیغه های فلزی، از جمله اجزای کرکره های برقی محسوب می شوند. بنابراین، استفاده از این کرکره ها تکنولوژی پیشرفته ای ندارد، ولی لازم است که افراد حتما از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید کرکره برقی برای پنجره نمایند.


قیمت کرکره برقی پنجره

انواع کرکره برقی های موجود در بازار

با توجه به اینکه نیاز مردم برای خرید کرکره برقی متفاوت است، کرکره های برقی موجود در بازار نیز با تنوع زیادی به تولید رسیده اند. اندازه کرکره های برقی، نوع موتور به کار رفته در کرکره و ... از جمله معیارهایی هستند که می توانند برای طبقه‌بندی کرکره های برقی مورد استفاده قرار گیرند.

به همین خاطر، کرکره برقی برای پنجره می تواند بر اساس نوع موتور و اندازه های مختلف سفارش داده شود. اما یکی از مهم ترین معیارهای دسته بندی کرکره های برقی، جنس تیغه کرکره برقی به کار رفته در کرکره های برقی می باشد. کرکره های برقی موجود در بازار از لحاظ جنس به دو دسته زیر تقسیم بندی می شوند.

کرکره های برقی تولید شده با آلومینیوم

یکی از انواع مدل های کرکره برقی برای پنجره، کرکره های برقی تولید شده با آلومینیوم می باشند. در واقع، تیغه هایی که برای این کرکره های برقی مورد استفاده قرار می گیرند، از جنس آلومینیوم می باشند. با توجه به اینکه آلومینیوم جزء فلزهای بسیار مقاوم است، استفاده از آن در شرایط های مختلف آب و هوایی و فیزیکی توصیه می شود. کرکره های برقی آلومینیومی هم برای شهرهای شمالی و هم شهرهای جنوبی قابل استفاده می باشند.

کرکره های برقی تولید شده با فولاد

یکی دیگر از انواع کرکره های برقی موجود در بازار، کرکره های برقی تولید شده با آلیاژ فولاد منیزیم می باشند. این کرکره های برقی به صورت تک پل، دو پل و یا فوم دار تولید می شوند. یکی از مزیت های اصلی کرکره های برقی تولید شده با فولاد امنیت بالای این نوع کرکره ها است. به همین خاطر، این کرکره بیشتر برای ویلاهای کم تردد و منازلی که تردد پایینی دارند و احتمال سرقت در آن ها بالا است، استفاده می شود.

کرکره برقی پنجره شفاف

یکی دیگر از انواع کرکره برقی برای پنجره، کرکره های برقی هستند که دارای جنس شفاف و شیشه ای مانند می باشند. این کرکره ها می توانند باعث عبور نور به داخل ساختمان شوند. به همین خاطر، گزینه مناسبی برای افرادی هستند که به نور بیرون از پنجره نیاز دارند.

کرکره برقی شفاف به کرکره برقی پلی کربنات نیز شناخته می شود. این نوع کرکره برقی برای محیط های کم تردد نیز مورد استفاده قرار می گیرد.


کرکره تراس بالکن

کرکره برقی برای پنجره چه مزیت هایی دارد؟

کرکره برقی برای پنجره به دلیل اینکه می تواند امنیت منازل و ساختمان ها را تامین کند، مزیت های بی شماری را برای ساختمان ها و منازل و ... ایجاد می کند. کرکره برقی برای پنجره استفاده می شود تا مزیت های زیادی را به دنبال داشته باشد. در غیر این صورت، چرا باید افراد این کار هزینه بر را برای ساختمان، ویلا، منزل و ... خودشان کنند؟

مزیت های بسیار زیادی برای استفاده از کرکره برقی برای پنجره وجود دارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.


خرید کرکره برقی پنجره

قیمت کرکره برقی برای پنجره چقدر است؟!

به هر حال استفاده از تکنولوژی های جدید برای بالا بردن امنیت ساختمان ها و منازل هزینه بر است. هزینه خرید کرکره برقی برای پنجره نیز می تواند بر اساس معیارهای مختلفی تعیین شود. از جمله عواملی که بر روی قیمت نهایی کرکره برقی برای پنجره تاثیر می گذارند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

یکی از عواملی که بر روی قیمت نهایی کرکره برقی پنجره تاثیر می گذارد، جنس تیغه است. به طور کلی، جنس تیغه فلزی می تواند گران‌تر از جنس تیغه شیشه ای باشد. ولی لازم است که بر اساس مقاومت و استحکام جنس تیغه، قیمت کرکره برقی پنجره تعیین شود. ولی در نظر داشته باشید که جنس تیغه باید خوب باشد تا بتواند مقاومت خوبی در برابر تغییرات آب و هوایی ایجاد کند.

ابعاد کرکره برقی برای پنجره از جمله عوامل دیگری است که بر روی قیمت نهایی کرکره برقی تاثیر می گذارد. به طور کلی، کرکره های برقی که برای پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند، دارای ابعاد کوچک تری نسبت به کرکره های برقی مغازه ها و پارکینگ ها می باشند. به همین خاطر، قیمت کرکره های برقی استفاده شده برای پنجره ها مناسب است.

اما هر چقدر ابعاد کرکره برقی بزرگ‌تر شود، قیمت نهایی کرکره برقی برای پنجره نیز افزایش پیدا خواهد کرد. لازم به توضیح است که کرکره های برقی بزرگ نیاز به موتورهای قدرتمندتری دارند.

یکی از اجزای بسیار مهم یک کرکره برقی برای پنجره، موتور به کار رفته در آن است. کرکره برقی که برای پنجره استفاده می شود، بسته به ابعادی که دارد، دارای موتور خاصی نیز می باشد. قیمت موتور به کار رفته در کرکره برقی بسته به نوع و برند موتور می تواند متفاوت باشد.

لازم به توضیح است که هر چقدر اندازه و ابعاد کرکره برقی بزرگ‌تر باشد، قیمت موتور نیز بالاتر می رود.


نصب کرکره پنجره دیجی صنعت

خرید کرکره برقی برای پنجره دیجی صنعت

با توجه به مزیت های بسیار زیادی که برای کرکره برقی برای پنجره وجود دارند، توصیه می شود که این کرکره ها برای بالا امنیت ساختمان های تجاری، مسکونی، سوله ها، ویلاها و ... مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین، خرید کرکره برقی پنجره با قیمت مناسب، بسیار توصیه می شود.


قیمت حفاظ کرکره برقی پنجره

کرکره اتوماتیک پنجره


خدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378