قیمت کرکره برقی کرج هشتگرد


تاریخ امروز :

نصب کرکره برقی در کرج و هشتگرد با استفاده از موتور در جهت محور Y به صورت عمودی بالا و پایین می رود. موتور کرکره برقی را می توان به منبع تغذیه سیمی یا برق خورشیدی برای بهره وری انرژی متصل کرد. در واقع کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی است. استفاده کردن از کرکره های برقی محل را از سرقت محافظت می کند. زمان باز و بسته شدن کرکره های برقی در مقایسه با سایر وسایل ایمنی بسیار طولانی است.


درب کرکره ای برقی مغازه و پارکینگ کرج

انتخاب کرکره برقی در کرج،عظیمیه،هشتگرد

همان گونه که قبلا هم اشاره کردیم، درها و کرکره ها می توانند از مکان شما در مقابل باد، طوفان، باران و برف محافظت کنند. در هوای طوفانی، می توانید درها و کرکره های برقی خود را پایین بیاورید تا از محل کار خود در برابر هر چیزی که می تواند به آن جا آسیب برساند، محافظت کنید. اگر دفتر یا مغازه شما عموماً از شیشه ساخته شده باشد که مستعد شکستگی و آسیب است، پنجره های برقی و دربهای فلزی انتخاب های خوبی هستند. اما در صورت نامناسب دیدن کرکره برقی برای محل خود بهتر است از جک درب پارکینگ استفاده شود.

شما می توانید مطمئن باشید که درب کرکره برقی در هشتگرد از کیفیت بالا برخوردار است و یکی از مهمترین بادوام ترین درب ها در بازار می باشد. در صورت تمایل به نصب درب کرکره برقی در محل کار یا منزل خود برای اطلاع از قیمت درب کرکره برقی و قیمت جک پارکینگی بهتر است با افراد کاربلد در این حرفه تماس بگیرید.

قیمت درب برقی بسته به نوع طراحی و جنس به کار رفته در آن متفاوت است. اگر این کرکره از محصولات داخلی ساخته شود دارای قیمت کمتر و اگر وسایل آن وارداتی باشد قیمت بالاتری دارد. این نکته قابل بیان است که تمام مواد داخلی هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با محصولات واردات برابری می کند.


کرکره برقی هشتگرد

سفارش انواع تیغه های کرکره برقی در کرج

تیغه های گالوانیزه

تیغه های گالوانیزه قوی تر از تیغه های آلومینیوم است. اما این نوع تیغه ها ضد خش نیستند و در صورت خراشیدگی ممکن است زنگ بزنند. کیفیت تیغه های گالوانیزه بسته به نوع ساخت و رنگ مورد استفاده ممکن است متفاوت باشد. از این نوع کرکره برقی برای ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها استفاده می شود.

تیغه های شفاف

تیغه های پلی کربنات شفاف به دلیل استحکام بالا معمولاً برای ایمنی استفاده می شوند. این نوع تیغه ضد زنگ است. همچنین مقاوم در برابر خط و خش و مقاوم در برابر آتش است و در رنگ های مختلف موجود میباشد و طراحی زیبا و شکلی دارد. زیرا این نوع تیغه از کیفیت بالایی برخوردار اند؛ بنابراین قیمت بالاتری از سایر انواع تیغه باید از انها انتظار داشت.


خرید کرکره برقی کرج

کرکره برقی مغازه در کرج،عظیمیه،هشتگرد

از انواع کرکره برقی در درب فروشگاه ها و مغاز ها استفاده می شود. در بیشتر مواقع برای کرکره برقی مغازه از تیغه آلومینیوم کمک می گیرند. ساخته شدن تیغه کرکره برقی از بیلیت 6063 جنس آلومینیوم  نکته مهم و قابل توجه ای که در زمان  انتخاب تیغه برای فروشگاه باید مد نظر گرفت. با این انتخاب درست شما نه سر و صدای زیادی در زمان بالا و پایین شدن کرکره دارید و نه باید انتظار داشته باشید که به زودی از بین برود زیرا دارای دوام زیادی است.

امروزه استفاده کنندگان کرکره برقی بسیار بیشترتر از گذشته شده است. اگر شما دقت کنید متوجه می شوید که در درب مغازه ها دیگر خبری از کرکره های دستی نیست و همه از نوع برقی بوده و تنها با یک ریموت باز و بسته می شوند. به هر حال کرکره برقی یکی از انواع پیشرفته کرکره ها بوده و باعث شده تا قسمت بزرگی از فعالیت انسان به راحتی انجام شود.

اگر تصمیم به استفاده از کرکره برقی آلومینیومی دارید بدن شک از لحاظ قیمت و کیفیت کاملاً به صرفه تر است. همچنین هزینه یراق‌آلات آن  به نسبت قیمت کرکره های معمولی مغازه زیاد هزینه ای در بر ندارد. به خاطر همین این روزها دیگر کمتر می توان در جایی کرکره ساده و معمولی را دید.


کرکره برقی در کردان

مزایا خرید کرکره برقی در کرج،عظیمیه،هشتگرد


کرکره برقی پنجره کرج

کرکره برقی عظیمیه


خدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378