قیمت تیغه کرکره برقی


تاریخ امروز :

استفاده از کرکره برقی امروزه فراتر از فروشگاه های معمولی رواج پیدا کرده است. در واقع برای بانک ها، ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. باید در نظر داشته باشید که مدل های متنوع تیغه کرکره برقی در بازار امروز عرضه می شود. بنا بر استفاده هر ساختمان، می توانیم از مدل های مختلف تیغه برای کرکره برقی استفاده کنیم. با ما در این مقاله همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این مورد با شما به اشتراک بگذاریم.


تیغه کرکره برقی آلومینیومی

تیغه کرکره برقی آلومینیومی یا اکسترود شده

یکی از انواع تیغه کرکره برقی که در دنیای امروز عرضه می شود را می توان محصولات آلومینیومی دانست. این محصول به صورت ضد خش طراحی می شود و می توان گفت که در انواع عرضه 40 الی 100 در بازار عرضه می گردد. شما می توانید این نمونه از تیغه کرکره برقی را در بازار در مدل های تک و دو پل مشاهده کرده و خریداری کنید. این محصول دارای مقاومت بالایی بوده و می تواند طول عمر بسیار بالایی را از خود نشان دهد. همچنین می توان گفت که این محصول می تواند عملکرد بسیار مناسبی را در موارد مختلف داشته باشد. از این روی باید در نظر داشته باشید که خرید تیغه کرکره برقی آلومینیوم یا اکسترود شده یکی از بهترین انتخاب ها است. ما در ادامه اطلاعاتی را در خصوص ویژگی ها و کاربردهای این محصول در اختیار شما قرار می دهیم.

استفاده از تیغه کرکره برقی آلومینیومی در کدام ساختمان ها توصیه می شود؟

تیغه کرکره برقی آلومینیوم یا اکسترود شده را می توان یکی از بهترین محصولات عرضه شده در بازار دانست. این محصول در مدل های متنوعی تولید می شود. شما می توانید از این محصول در فروشگاه ها، درب های صنعتی و سوله ها استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید که این محصول به صورت کاملا ضد خش طراحی می شود و همچنین عملکرد بسیار مناسبی را دارا می باشد. در نظر بگیرید که خرید تیغه کرکره برقی آلومینیومی به دلیل استحکام بسیار بالا امروزه بسیار رایج شده است. از این روی در صورتی که قصد دارید یک تیغه کرکره برقی با بالاترین دوام را خریداری کنید، محصولات آلومینیومی یا اکسترود شده می توانند عملکرد بسیار خوبی برای شما داشته باشند.


تیغه کرکره برقی پلی کربنات

با تیغه های کرکره برقی شفاف شیشه ای بیشتر آشنا شوید

در صورتی که رد شدن نور از کرکره برقی برای شما مهم است، تیغه کرکره برقی شفاف شیشه ای یکی از بهترین محصولات پیش روی شما می باشد. این سری از محصولات بر خلاف تصور بسیاری از افراد، کاملا مستحکم بوده و می توانند امنیت را برقرار سازند. در واقع می توان گفت که این محصول با طول عمر بالا و توان مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه تولید می شود. در عین حال می تواند نور را از خود عبور دهد و از این روی دید را از بین نمی برد. از این روی می توان گفت که یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما خواهد بود. این محصول با توجه به روش اتصال به دو دسته بندی شفاف لوله ای و زواری تقسیم بندی می شود. شما می توانید برای کاهش هزینه های تولید از لوله های آلومینیوم و آهن نیز در این محصول استفاده کنید. البته این کار به شما توصیه نمی شود.

تیغه کرکره برقی پلی کربنات یا شفاف همچنین بر اساس نوع تقسیم بندی می شود و شما می توانید با توجه به نوع نیاز و استفاده نسبت به ثبت سفارش و خرید این محصول اقدام کنید. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید می توانید با کارشناسان فعال در این زمینه در تماس باشید.

با انواع کاربردهای تیغه کرکره برقی شفاف بیشتر آشنا شوید

همانطور که بیان شد، تیغه کرکره برقی شفاف می تواند عملکرد بسیار مناسبی از لحاظ امنیتی دارند. در واقع می توانیم از وقایعی که در یک محیط در بسته روی می دهد با خبر شویم. همین امر باعث می شود که از تیغه کرکره برقی شفاف در بسیاری از محیط های امنیتی مانند بانک ها و صرافی ها استفاده شود. همچنین نباید از یاد برد که فروشگاه ها و تراس های جنوبی نیز برای ورود نور خورشید می توانند از این محصول استفاده کنند. با این حال نباید از یاد برد که تیغه کرکره برقی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رو برای بسیاری از محیط ها باشد. در ادامه بیشتر در مورد سایر انواع تیغه کرکره برقی با شما صحبت خواهیم داشت.


تیغه کرکره برقی بی صدا

همه آن چیزی که باید در مورد تیغه کرکره برقی فوم دار گالوانیزه بدانید

تیغه کرکره برقی فوم دار گالوانیزه یکی دیگر از انواع تیغه کرکره برقی در بازار به شمار می رود. این محصول که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، می تواند از بروز سر و صدای زیاد جلوگیری کند. از این روی می توان گفت که در محیط های مسکونی یکی از بهترین انتخاب های پیش رو به شمار می رود. در این مدل از تیغه کرکره برقی از ورق های دوجداره گالوانیزه استفاده می شود. پلی یورتان نیز به عنوان فوم عایق بندی به لایه ها اضافه می شود. از این روی می توان نتیجه گرفت که این محصول می تواند مقاومت و استحکام بسیار زیادی داشته باشد. نباید از یاد برد که این محصول همچنین می تواند عملکرد بسیار خوبی در عایق بندی صوتی ایجاد کند. همین مسئله در کنار عایق بندی حرارتی باعث می شود تا تیغه کرکره برقی فوم دار گالوانیزه یکی از بهترین گزینه ها برای ساختمان های مسکونی و فروشگاه ها باشد.

در واقع می توان گفت که کاربرد این محصول در بسیاری از محیط ها ثابت شده است. شما می توانید برای درب پارکینگ یا درب فروشگاه هایی که در منطقه مسکونی احداث شده اند از این محصول استفاده کنید. عایق بندی حرارتی نیز برای بسیاری از محیط ها اهمیت بسیار زیادی دارد. از این روی می توان گفت که تیغه کرکره برقی فوم دار می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رو به شمار رود.

از تیغه های کرکره برقی رول گیتر کجا استفاده می شود؟

تیغه کرکره برقی رول گیتر را می توان یکی از محصولات امنیتی دانست. در تولید این محصول از مفتول های فولادی استفاده می شود. همچنین آلومینیوم نیز در تولید این سری از انواع تیغه مربوط به کرکره برقی استفاده می شود. در نتیجه می توانیم انتظار داشته باشیم که این محصول می تواند در برابر برش از خود مقاومت بسیار زیادی نشان دهد. همین مسئله باعث شده است تا کاربران بسیاری از این محصول استفاده داشته باشند. نباید از یاد برد که امکان خروج تیغه کرکره برقی رول گیتر به واسطه فشار تقریبا برابر با صفر می باشد. با توجه به تمامی مسائل بیان شده می توان به این نتیجه رسید که این محصول به عنوان یک گزینه امنیتی بسیار کامل شناخته می شود.

برای ایجاد دید می توانیم از پلی کربنات شفاف یا شیشه های طلقی استفاده کنیم. همین مسئله باعث می شود که نور با استفاده از تیغه کرکره برقی امکان ورود به محیط را داشته باشد. پس در صورتی که قصد دارید یک محصول واقعا با کیفیت خریداری کنید، می توانید یک تیغه کرکره برقی رول گیتر ثبت سفارش کنید. این محصول برای بانک ها، صرافی ها و مراکز امنیتی یا پاساژها دارای عملکرد بسیار مناسبی می باشند.


تیغه کرکره برقی پانچ دار جابجایی هوا

تیغه کرکره برقی پانچ دار را بیشتر بشناسید

در نهایت باید گفت که تیغه کرکره برقی پانچ دار یکی دیگر از محصولاتی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در واقع این محصول به صورت آلومینیوم یک لایه تولید می شود. همچنین پانچ هایی برای عبور نور خورشید در این محصول در نظر گرفته شده است. باید در نظر داشته باشید که سری محصولات پانچ به دلیل اینکه کمتر در برابر ضربه از خود مقاومت نشان می دهند، نباید به صورت یکپارچه استفاده شوند. در واقع می توان گفت که این محصول به صورت ترکیبی با سایر انواع تیغه کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرد. پس در صورتی که قصد دارید یک محصول با بالاترین کیفیت را داشته باشید، محصولات پانچ دار در کنار محصولات اکسترود شده می تواند انتخاب خوبی باشد.

از تیغه کرکره برقی پانچ دار معمولا در فروشگاه ها و مغازه ها استفاده می شود. به خصوص در صورتی که ورود نور خورشید از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در پارکینگ ساختمان های مسکونی نیز می توان از این سری محصولات استفاده نمود. در صورتی که سوالی در این مورد داشته باشید می توانید با کارشناسان متخصص در این حوزه در ارتباط باشید. در این صورت می توانید بهترین مشاوره در خصوص خرید بهترین تیغه کرکره برقی را دریافت کنید.


تیغه کرکره برقی طرح چوب

در دنیای امروز مدل های متنوعی از انواع تیغه کرکره برقی در بازار عرضه شده و در دسترس خریداران می باشد. شما می توانید از انواع این سری از محصولات برای ساخت کرکره برقی استفاده کنید. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا برخی از این مدل ها که شامل محصولات شفاف، آلومینیوم، فوم دار گالوانیزه و همچنین رول گیتر می باشد را به شما معرفی کنیم. همچنین به معرفی محصولاتی پرداختیم که به صورت ترکیبی با سایر انواع تیغه های کرکره برقی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. برای مثال می توان به محصولات پانچ دار اشاره نمود.


تیغه کرکره برقی رول گیتر


خدمات دیجی صنعت

دیجی صنعت


Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09126788378